Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Chorzele nowa Burmistrz

2696 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~z przasnysza~

~z przasnysza~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 08:54

Myszyniec was już wyprzedził a Wielbark zrobi to samo za kilka lat.Stoicie w miejscu a marzy wam się wielkie miasto,

#22 ~z przasnysza~

~z przasnysza~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 09:30

Dane z wikipedia
Myszyniec - Według danych z 30 czerwca 2009 miasto miało 2980 mieszkańców.
Chorzele - Według danych z 31 grudnia 2007 miasto miało 2799 mieszkańców.

Dane z oficjalnej strony Gminy Wielbark.
Wielbark - Według stanu z dnia 31 grudnia 2943 osoby.

Dodajmy ze Myszyniec ma prawa miejskie od 1993 roku.
Wielbark jest wioską .

Obydwie te miejscowości rozwijają się bardzo dynamicznie i różnice za kilka lat będą dużo większe.

#23 ~lucky~

~lucky~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 09:37

A dupy nosicie jak byście byli przynajmniej miastem wojewódzkim .

#24 ~gol~

~gol~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 09:50

Nie wiem czy wiecie ale Jednorożec i Krasnosielc też mają ponad 2000 mieszkańców.

#25 ~woody~

~woody~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 10:30

Przed wojną połowa Chorzelaków zajmowała się szmuglem , w trakcie wojny szmalcownictwem a po wojnie to ,, miasto,, emerytów , rencistów i nieudaczników którzy tylko narzekać potrafią .Trzymam kciuki aby tak dalej.

P.S Mam pytanie - co się stało z tą krową co stała przy Grunwaldzkiej , jak przejeżdzam to mi czegoś brakuje w Chorzelach.

#26 ~....~

~....~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 12:13

nawet nie wiecie jaką krzywdę wyrządził wam ten który wynalazł internet. I tym którzy tu ciągle "płaczą" jak to w Chorzelach jest źle, i tym którzy ciągle tu komuś ubliżają, i tym którzy patrząc niby na to z boku ciągle szydzą z tego miasteczka. Weźcie się wszyscy umówcie gdzieś razem i tam sobie wyjaśnicie swoje problemy, tylko proponuję z dala od nas - NORMALNYCH mieszkańców tego miasta. Mam to głęboko w ...., że w Wielbarku, Myszyńcu czy innym mieście mieszka 5 czy 15 mieszakańców więcej, co mnie to wogóle obchodzi ??? Mieszkam tu już wiele lat i nie narzekam,dobrze mi tu i podejrzewam, że większości NORMALNYCH mieszkańców również, bo przecież nikt nikogo tu siłą nie trzyma, jeśli komuś źle to proszę bardzo można np do Irlandii jechac, bo podobno tam tak super miało byc a jak jest każdy chyba wie. Dajcie juz spokój z tym wypisywaniem tych idiotyzmów na tym forum. Albo nie zróbcie tak, niech każdy po dokonaniu tu wpisu przeczyta to kilka razy i odpowie sobie na pytanie co mu dało to co tam nabazgrał ? I jeśli po dogłębnej analizie dojdzie do wniosku, że jedynym powodem dla którego dokonał tego wpisu jest tylko to żeby się z kogoś pośmiac lub komuś "dopiec" to niech szybko biegnie do lustra i spojrzy sobie w oczy i zada sobie kolejne pytanie kim ja jestem, a ja wam już teraz udzielę odpowiedzi - zakompleksionym idiotą, który dowartościowuje się po kolejnym wpisie. Pozdrawiam i nie czekam na odpowiedź , bo ja zaglądam tu średnio raz na pół roku czyli wątpliwe żebym odniósł się do tego.

#27 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 12:40

Dokładnie mieszkasz tam już kilka lat , jest ci dobrze i nic nie robisz ,i siedź sobie tam .Super .Kto się nie rozwija ten się cofa.

#28 ~qwejc~

~qwejc~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 13:28

A co do tej krowy to jest odnalazła się , przenieśli ja , teraz pasie się na tym wielkim rondzie w Przasnyszu.

#29 ~takyhynonapewno~

~takyhynonapewno~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 15:01

Wcale, ze nie. To nie jest zwykla krowa, to SUPERKROWA. Superman dojezdzal nia do pracy. Chroni przed zlem, ktorego w Chorzelach nie brakuje ;-( Nie zdzwilbym sie gdyby zajrzala na forum i tu niektorych postrzelala z cyca.

#30 ~~~Ja~~~

~~~Ja~~~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2010 - 14:42

He he he :lol: Z cyca :lol: Może mogłaby też z innego otworu na niektórych postrzelać tzw.biegunką rozbryzgową :D

#31 ~Komos~

~Komos~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2010 - 12:00

Przed wojną połowa Chorzelaków zajmowała się szmuglem , w trakcie wojny szmalcownictwem

tak są tacy co jeszcze dobrze to pamiętają. Np. mój dziadek. Od zacnych nazwisk włosy sie jerzą na głowie.

#32 ~bruner~

~bruner~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2010 - 17:58

Wyciągnij od dziadka nazwiska tych szmalcowników, ja słyszałem od dziadka o folksdojczach, ciekawe nazwiska.

#33 ~wyborca199~

~wyborca199~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2010 - 20:13

tak się cieszycie z kadencji nowej pani burmistrz, więc oświadczam, że nie ma z czego. obiecała, że nie będzie zwalniać ludzi a tu proszę, już pierwsze zwolnienia i wyżywanie się na ludziach. w gminie nastąpiła rewolucja niestety w tą złą stronę! z gminy zrobiła szkołę, wprowadziła "mundurki", identyfikatory, po co?? ja się pytam. ludzi ze wsi ma za nic, bo jej śmierdzą, więc jak może rozumieć ich potrzeby... to dopiero tydzień rządów pani burmistrz a już złamała prawo, zwalniając niezgodnie z prawem. najpierw niech się zapozna i przyswoi sobie kodeks pracy i wszystkie niezbędne prawa i obowiązki, a potem to wykorzysta w adekwatny sposób. rządzić każdy głupi potrafi, trzeba tylko robić to z głową. a ktoś kto nie ma pojęcia o funkcjonowaniu urzędu gminy niech się tam nie pcha. niech spier***a na emeryturę, gdzie już dawno jej miejsce, a nie spełnia swoje nazbyt wygórowane ambicje! źle skończy, o ile wiem, to w sądzie. :lol

#34 ~milusia~

~milusia~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2010 - 22:21

No i te kolejki do pani burmistrz.
Wejść pilnie chcesz bo klient czeka.
A tu klapa.
Lista oczekujących w sekretariacie na audiencję.
Jednego dnia się nie dostaniesz.
Drugiego lecisz na pewniaka.
A tu klapa.
Lista nieaktualna.
Zapisy od nowa.
Wpisujesz się po raz drugi.
I znów klapa.
Pani burmistrz nie miała życzenia z tobą rozmawiać.
Mija jeden dzień, drugi a dostać się to cud.
Wchodzisz cudem piątego dnia.
I zjebka.
Dlaczego tak długo zwlekałeś z tą sprawą.

#35 ~____BSJNSJSWŻ~

~____BSJNSJSWŻ~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2010 - 22:39

Co się tyczy tych nowych zwyczajów w gminie. Po co nam te zarazki ludziom podają na samym wejściu. Wchodzę do urzędu a tu dwie strażnice pytają z jaką sprawą przyszłem i chap za moją dłoń. Skąd ja wiem czy ręce umyły. Miska i mydło powinny stać u drzwi. A i kapcie też by były mile widziane. Takie bambosze. :P No komedia :D

#36 ~Sławo~

~Sławo~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2010 - 22:46

Co się tyczy tych nowych zwyczajów w gminie. Po co nam te zarazki ludziom podają na samym wejściu. Wchodzę do urzędu a tu dwie strażnice pytają z jaką sprawą przyszłem i chap za moją dłoń. Skąd ja wiem czy ręce umyły. Miska i mydło powinny stać u drzwi. A i kapcie też by były mile widziane. Takie bambosze. :P No komedia :D

Powinny mieć w ręku takie czyścidełka do butów. To dopiero by niektórym kopara opadła. Że przychodzą w brudnych butach a wychodzą w czystych. Hih.....

#37 ~boro~

~boro~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2010 - 22:58

Najlepszy kandydat wygrał:) Gratulacje!!!! I życzę drugiej kadencji:P

Pierw tej pierwszej kadencji:P

#38 ~laufer~

~laufer~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 10:02

tak się cieszycie z kadencji nowej pani burmistrz, więc oświadczam, że nie ma z czego. obiecała, że nie będzie zwalniać ludzi a tu proszę, już pierwsze zwolnienia i wyżywanie się na ludziach. w gminie nastąpiła rewolucja niestety w tą złą stronę! z gminy zrobiła szkołę, wprowadziła "mundurki", identyfikatory, po co?? ja się pytam. ludzi ze wsi ma za nic, bo jej śmierdzą, więc jak może rozumieć ich potrzeby... to dopiero tydzień rządów pani burmistrz a już złamała prawo, zwalniając niezgodnie z prawem. najpierw niech się zapozna i przyswoi sobie kodeks pracy i wszystkie niezbędne prawa i obowiązki, a potem to wykorzysta w adekwatny sposób. rządzić każdy głupi potrafi, trzeba tylko robić to z głową. a ktoś kto nie ma pojęcia o funkcjonowaniu urzędu gminy niech się tam nie pcha. niech spier***a na emeryturę, gdzie już dawno jej miejsce, a nie spełnia swoje nazbyt wygórowane ambicje! źle skończy, o ile wiem, to w sądzie. :lol

Co ty za głupoty wypisujesz, jak rewolucja w gminie , w urzędzie gminy chyba który jest dla mieszkańców gminy, gmina to my.Pewnie że dla was to rewolucja , do lenistwa się przyzwyczailiście , zakupy robić i kawę parzyć to dla was norma była.Brawo już dawno trzeba był się za to wziąć .

#39 ~BBBFFF~

~BBBFFF~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 12:23

Cha! Cha! Można było się spodziewać,że tak będzie. Odgrzebcie mojego posta, w którym było napisane dlaczego pani S. jest najmniej odpowiednią kandydatką na ten stołek.Nietolerancja, niespełnione ambicje i mania wielkości. Obserwując poczynania tej pani z duuużej perspektywy, odnosi się wrażenie, że jest to taki malutki człowieczek, tupiący nóżkami i próbujący wymusić krzykiem i innymi "psychotechnikami" zabawkę z górnej półki- dużą,kolorową ładnie świecącą się i niezwykle nęcącą-WŁADZĘ,która, jak wszyscy wiemy, demoralizuje. Dla mnie osobowość tej pani jest tak bardzo mała, tak bardzo przyziemna i niska...
Wiecie? Lubię od czasu do czasu przeglądać to forum. Jest dla mnie jak serial. Ciekawe czego dowiem się w następnych odcinkach? Czy zwolniony pracownik pozwie panią S.? Czy może się "dogadają'? Czy jeśli pracownik jej nie pozwie to czy pani S. poczuje się na tyle bezkarnie,że posypią się kolejne zwolnienia? Jak będa wyglądały uniformy i czy superkrowa zajdzie w ciążę? Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam wszystkich "widzów" teatrzyku.

A swoją drogą: toż to Gombrowicz w czystej postaci!

#40 ~pionek~

~pionek~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 13:38

Człowieku (tak na wyrost Cię nazywam) skąd u Ciebie taka zazdrość, o co Ci chodzi .Ludzie ją wybrali większością głosów w demokratycznych wyborach, to znaczy ma poparcie w społeczeństwie. A Ty wciąż ryjesz i podkopujesz .Co ona Ci złego zrobiła , a może ty jesteś jakimś niespełnionym samorządowcem .Zastanów się nad sobą , czy ty jesteś bez skazy dopiero później oceniaj innych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych