Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chorzele nowa Burmistrz


2696 odpowiedzi w tym temacie

#2681 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 22:04

kłamczucha#2682 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 10 luty 2016 - 07:15

Artykuł w tygodniku przasnyskim to stek bzdur

#2683 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 09:40

to sponsorowany artykuł na zamówienie zainteresowanej,ocieplenie wizerunku zimnej damy,same kłamstwa i bzdury!!!#2684 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 08 marzec 2016 - 16:08

tygodnik przasnyski z 8 marca,strona 4#2685 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 11:31

HMM#2686 ~gosc~

~gosc~
 • Goście

Napisano 05 maj 2016 - 02:07

HMM

O co chodzi?#2687 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 10:30

Dlaczego Pani wstrzymuje wypłaty 500+???

#2688 ~KSW~

~KSW~
 • Goście

Napisano 06 wrzesień 2016 - 11:48

135 stron wątku "Chorzele nowa Burmistrz".

Chyba przejdzie ten wątek do historii.

A może ktoś napisze książkę ...

Albo film nakręci :-)))#2689 ~Wpadł~

~Wpadł~
 • Goście

Napisano 14 styczeń 2018 - 09:49

Zatrzymano poszukiwanego listem gończym

Policjanci z komisariatu w Chorzelach zatrzymali w Krzynowłodze Wielkiej nietrzeźwego kierującego audi, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu, skąd trafi do zakładu karnego.

Jak informuje przasnyska komenda, 11 stycznia po południu w Krzynowłodze Małej (powiat przasnyski) policjanci z komisariatu w Chorzelach zatrzymali 31-letniego mieszkańca gm. Dzierzgowo, który miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Do tego kierował autem pomimo prawomocnego zakazu wydanego przez sąd.

Podczas sprawdzania mężczyzny w policyjnych bazach okazało się, że od ponad roku jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Szczytnie w celu ustalenia miejsca pobytu.

Ponadto policjanci ustalili, że Sąd Rejonowy w Przasnyszu w grudniu 2017 roku za zatrzymanym mężczyzną wydał list gończy. Był poszukiwany za kradzieże.

 #2690 ~Uhonorowani~

~Uhonorowani~
 • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 18:16

W Chorzelach podczas uroczystej sesji uhonorowano dwóch lekarzy od lat niosących pomoc mieszkańcom gminy. Dr Tadeusz Żechowicz oraz lekarz Mirosław Jaroszewski otrzymali medale "Zasłużeni dla gminy Chorzele 2017"

Pierwszym odznaczonym przez burmistrz Beatę Szczepankowską został pan Szczepan Mirosław Jaroszewski, lekarz medycyny, którego ścieżki zawodowa i prywatna ściśle związały go z Chorzelami. W maju 1966 roku objął stanowisko lekarza medycyny i kierownika Przychodni Rejonowej w Chorzelach i pracował do czasu jej przekształcenia w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, w którym pracuje do chwili obecnej.
Pan Jaroszewski posiada specjalizację I i II stopnia medycyny ogólnej oraz medycyny rodzinnej. Posiada także unikatową w skali kraju specjalizację z geriatrii, którą może poszczyć się niewielu lekarzy w Polsce. Zamiłowanie do medycyny zaszczepił u swojego średniego syna Bogdana, który po uzyskaniu dyplomu lekarza, kontynuuje swoją pracę w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „SALUS” w Chorzelach. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Chorzelach jest świetnie wyposażony w sprzęt medyczny. Mieszkańcy mają dodatkowo zagwarantowany na miejscu dostęp do laboratorium.
Pan Szczepan Mirosław Jaroszewski mimo, że osiągnął już wiek emerytalny to jednak nadal czerpie przyjemność z pracy, jaką daje mu praca lekarza medycyny i związany z tym bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem.
- Jest szanowanym mieszkańcem Gminy Chorzele i przyznanie Panu Szczepanowi Mirosławowi Jaroszewskiemu wyróżnienia "Zasłużony dla Gminy Chorzele" stanowić będzie podziękowanie za dotychczasową działalność na rzecz Miasta i Gminy Chorzele - powiedział przewodniczący rady gminy Krzysztof Milewski.
Sam odznaczony przyznał ze wzruszeniem, że po tylu latach czuje się chorzelaninem.
- Jest to wynikiem mojej długoletniej pracy. Pracuję tu już 52 lata i mam zamiar dalej pracować dla tego pięknego miasta. Będę pomagał gminie,jak to możliwe. Dziękuję za życzenia. Jestem zaszczycony, że mogłem otrzymać takie wyróżnienie - dodał.
Drugim odznaczonym został dr Tadeusz Żechowicz, który świadczy usługi medyczne na terenie Olsztyna, Szczytna, a także od 1986 r., na terenie Chorzel, w Niepublicznym Specjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „MEDEUSZ”. Jest również koordynatorem rehabilitacji kardiologicznej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie, adiunktem w Katedrze Chorób Wewnętrznych Kardiologii, stroenterologii, Infekcjologii. Pan dr Żechowicz posiada także członkostwo zawodowe w Towarzystwie Internistów Polskich, w Polskim Towarzystwie Kardiologicznym, w Europejskim Towarzystwie Kardiologicznym, w Amerykańskim Towarzystwie Chorób Klatki Piersiowej.
- Pan dr Tadeusz Żechowicz to lekarz z powołania. Pacjent jest dla Niego wyzwaniem. Przy takim nastawieniu swoje zajęcie wykonuje niemalże perfekcyjnie. Zainteresowanie pacjentem nie kończy się na jednej wizycie, bowiem Pan doktor potrafi odpowiednio pokierować pacjentem i nadzoruje cały proces leczenia. W razie potrzeby kieruje pacjenta do odpowiednich placówek specjalistycznych i wielu specjalistów. Wieloletnia postawa służenia pacjentom spowodowała, że zdobył ogromne zaufanie wśród lokalnej społeczności, jest szanowany i traktowany jako Chorzelanin z krwi i kości - podsumowała burmistrz Beata Szczepankowska.

 #2691 ~Beata~

~Beata~
 • Goście

Napisano 06 maj 2018 - 16:25

Kiełbasa wyborcza trwa

#2692 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
 • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 22:24

Ciesze sie, ze nowym burmistrzem jest Pani burmistrz. Poza tym, ze jest z miasta, wies niech wraca do stodoly. w koncu mam nadzieje ze skonczy sie beznadzieja w tych chorzelach, bo to jest miasto emerytow i rencistow. Niech mlodziesz w koncu bedzie dumna ze swojej miejscowosci i miala jakas forme rozwoju i rozrywki. Liczymy na Pania burmistrz, mamy nadzieje ze nas nie zawiedzie, zyczymy wielu kadencji jak i Panu Staroscie. Gratulacje!

Mile przypominam,że nie obrażamy nikogo  (( NIKOGO)) na forum.

 #2693 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 16:41

Gościu z Chorzel. Nie przystoi tak pisać o wsi. To oznaka niewiedzy lub czegoś więcej.#2694 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 18:57

Kradzież ze Spółdzielni Mleczarskiej "Mazowsze". Proceder trwał około dwóch lat, a wartość towarów wyprowadzonych ze Spółdzielni Mleczarskiej „Mazowsze” w Chorzelach może przekroczyć 700 tys. zł. Siedem osób usłyszało prokuratorskie zarzuty. Wracamy do tematu z kwietnia 2019.

 #2695 ~Aaa~

~Aaa~
 • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 12:18

Najlepsze jest to, ze jeden z tych kierowników zwolnionych dyscyplinarnie pracuje od kilku dni w proszkowni w Przasnyszu. Uklady, ukladziki! Nikt mi nie wmówi, ze wyżsi przełożeni o tym nie wiedzieli. 700tys to i tak malo na tyle lat co tam pracowali. Czekam na dalszy rozwoj wydarzen.

#2696 ~wakat~

~wakat~
 • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 12:17

Najlepsze jest to, ze jeden z tych kierowników zwolnionych dyscyplinarnie pracuje od kilku dni w proszkowni w Przasnyszu. Uklady, ukladziki! Nikt mi nie wmówi, ze wyżsi przełożeni o tym nie wiedzieli. 700tys to i tak malo na tyle lat co tam pracowali. Czekam na dalszy rozwoj wydarzen. A jak się nie doczekasz to pewnie sam coś wysmarujesz. :) Miłego dnia. 

 #2697 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 07:41

Były starosta, radny powiatowy wystartuje na posła do sejmu z listy PSL

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych