Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chorzele nowa Burmistrz

2696 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dagmara~

~Dagmara~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 12:35

Życzymy życzymy

#2 ~fiona~

~fiona~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 12:42

:rolleyes: :rolleyes: Gratulacje.

#3 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 16:05

Najlepszy kandydat wygrał:) Gratulacje!!!! I życzę drugiej kadencji:P

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 18:35

Serdecznie gratuluję bardzo dobrego wyniku i życzę powodzenia !

#5 ~miszkaniec Chorzel, a niew~

~miszkaniec Chorzel, a niew~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 20:45

Ciesze sie, ze nowym burmistrzem jest Pani burmistrz. Poza tym, ze jest z miasta, wies niech wraca do stodoly. w koncu mam nadzieje ze skonczy sie beznadzieja w tych chorzelach, bo to jest miasto emerytow i rencistow. Niech mlodziesz w koncu bedzie dumna ze swojej miejscowosci i miala jakas forme rozwoju i rozrywki. Liczymy na Pania burmistrz, mamy nadzieje ze nas nie zawiedzie, zyczymy wielu kadencji jak i Panu Staroscie. Gratulacje!

#6 ~Chorzele~

~Chorzele~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 20:51

CHORZELE ,A NIE WIES! W KONCU CHORZELE POWIE CO MYSLI!!!! Placimy wieksze podatki niz wies. Na wsi nie ma sklepow, ryja Nasze chodniki i ulice i sie panosza. A co ten krawczyk tu zrobil? tylko droge do lazu dla wiesniakow,a do gminy nie mozna dojsc, tylko po kaluzach. Nie ma nazw ulic tak samo jak na wsi. Czyli jestesmy w atmosferze krawczyka i jego stodoly. ViVa CHORZELE! W KONCU! NIECH CHORZELAMI RZADZI CHORZELAK!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 22:52

Gratulacje dla Zwyciężczyni, współczuję tylko Pani elektoratu, który się powyżej wypowiedział... Widać, że poza Chorzelami nigdy nie byli w większym mieście... jakie to smutne :(

#8 ~pogrom zydoli~

~pogrom zydoli~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 09:13

Jesteście gorzej usrani w gnoju niż wam się wydaje

#9 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 11:57

Rzeczywiście Chorzele to wielkie miasto. Koń by się uśmiał. Przecież przed wojną i po wojnie, starsi ludzie mówili, że Chorzele to dziadostwo. I to się nigdy nie zmieni. Szczególnie widać miasto po chorzelakach w wielkich miastach. Niech lepiej się nie przyznają skąd są.

#10 bella

bella

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 12:44

Pewnie,Chorzele to wielka metropolia,jak się pies w rynku położy to ma ogon w burakach!ortografii się naucz mieszczuchu!!!!

#11 bella

bella

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 13:58

Do jakiej sekty nalezysz CHORZELAKU?

#12 ~Z Chorzel~

~Z Chorzel~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 15:02

CHORZELE ,A NIE WIES! W KONCU CHORZELE POWIE CO MYSLI!!!! Placimy wieksze podatki niz wies. Na wsi nie ma sklepow, ryja Nasze chodniki i ulice i sie panosza. A co ten krawczyk tu zrobil? tylko droge do lazu dla wiesniakow,a do gminy nie mozna dojsc, tylko po kaluzach. Nie ma nazw ulic tak samo jak na wsi. Czyli jestesmy w atmosferze krawczyka i jego stodoly. ViVa CHORZELE! W KONCU! NIECH CHORZELAMI RZADZI CHORZELAK!

Mam nadzieję drogi wyborco, że kadencja pani burmistrz nie będzie głównie nastawiona na prześladowanie osób, mieszkających na wsi. Nawet nie mam nadziei tylko ja o tym wiem. Nie zdajesz sobie sprawy,że robisz tej pani niedźwiedzią przysługę. To właśnie przez takich ludzi jak ty, cztery lata temu poniosła porażkę. Poza tym jak widać ciągle istnieje podział pomiędzy "miastem" a wsią. Nie bądźmy obojętni na krytykę społeczeństwa wiejskiego. Chorzele to nie jest druga Warszawa.

#13 ~z chorzel~

~z chorzel~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 20:13

Wypowiedzi na temat wsi mógł napisać tylko jakiś ćwierćinteligent , tylko dlaczego teraz przecież już po wyborach , co on chciał osiągnąć oprócz tego że się ośmieszył .

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 20:22

Jak tam więcej takich inteligentnych ludzi mieszka w Chorzelach, to nic dziwnego, że jest to tylko trasa przelotowa na Mazury. Tak dla informacji tego idioty do którego należy powyższy wpis Rolnik kupując jeden ciągnik rolniczy płaci wyższy podatek niż ty przez lata pracy. Widzę dla ciebie pracę w Chorzelach: zbieranie psich odchodów. Do tego się nadajesz :lol: :lol: :lol:

#15 ~~~Ja~~~

~~~Ja~~~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 23:14

Gościu powyżej, popieram,brawo.Ten Chorzelak to nawet nie ćwierćinteligent tylko wtórny analfabeta:):):)

#16 ~ze wsi~

~ze wsi~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 09:49

W każdym stadzie musi być kilu baranów . Facet który napisał ten żałosny post myśli że jest lepszy , może on jest jakiś wielkomiejski tylko dlaczego ciągle siedzi w Chorzelach a nie wzięli go na jakąś posadę np. do stolicy.

#17 ~mieszkaniec wsi~

~mieszkaniec wsi~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 21:19

Skoro twierdzisz , ze wies niech wraca do stodoły to widac an jakim poziomie jest Twoja wiedza na temat wsi i potrzeb jej. Jestem bardzo ciekawy jak ta wasza "Pani burmistrz sie wykaże mam nadzieje ze dotrzyma obietnic składanych w ulotce wyborczej bo to co ja tam czytałem to są same kłamstwa i obietnice nie do spełnienia bo gmina nie jest wielka na tyle aby miałą srodki na to wszystko a wiec zobaczymy co Twoim zdaniem "dobra Pani burmistrz" sie wykaże bo ja jestem barzdiej niz pewien ze bedziecie na nia narzekac tak samo jak rodzice dzieci uczących sie w szkole podstawowej w chorzelach na nia narzekali a teraz tak wychwalaja ta kobiete. Zastanów sie co piszesz a jesli chodzi ze ludzie ze wsi niech wracaja do stosoły to powiem Ci ze najbardziej nielubie z chorzel bo oni zachowuja sie tak jak byliby kims waznym a sa ludzmi bez kultury i ludzie ze wsi sa o niebo lepsi !!!!!!!Wies góra!!!!!!

#18 ~~~~Ja~~~

~~~~Ja~~~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 21:31

Zgadzam się z "Mieszkańcem wsi" Ty mieszczuchu nas wysyłasz do stodoły,czy do tej ,z której sam dopiero wylazłeś?

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2010 - 23:02

Ci ludzie z Chorzel są czasami śmieszni. Ubodzy wręcz. Chorzele jakie to miasto! Tylko z nazwy. Czy oni naprawdę nie byli kiedyś w mieście? Żałosne. Tak opowiadają o tym mieście o nazwie Chorzele jakby to było nie wiadomo co. Bez przesady. Trochę to większe od Opaleńca i w dodatku g.... śmierdzi. Tak czy nie?

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2010 - 23:04

Zgadzam się. To prawda. Byle jaka mieścina, która w dodatku żyje tylko dzięki ludziom mieszkającym na wsi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych