Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 19:52

ja chcę być niewolnikiem dla pań od lat 15 do lat 55

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 21:37

ja chcę być niewolnikiem dla pań od lat 15 do lat 55

to zgłoś się do prywaciarza do roboty :lol:

#23 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2017 - 21:34

W sumie ja mojemu mężowi też udostępniam stópki do wąchania :) czasem nawet wywine mu kawał i zakładam sztuczne rajstopy w których chodzę cały dzień a gdy wieczorem zdejmuje buty to mój mąż niekiedy nawet szybciej zasypia he he.

#24 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 09:35

Ja kocham noszone skarpetki mojej żony ich zapach jest obłędny nawet jak je nosi dwa dni to wiem że zawsze podsunie mi stópki w skarpetkach do wąchania bo wie że mnie to podnieca

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2017 - 08:58

Skarpetki to się powinno zmieniać codziennie.

#26 ~Aguirre~

~Aguirre~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2017 - 03:29

Kazdy ma inne upodobania. Jedni lubia kobiece stopki w rajstopach inni w skarpetkach a jeszcze inni bose. Ja osobiscie uwielbiam delikatnie calowac kobiece stopki i je rownie delikatnie laskotac. Te dwie czynnosci sprawiaja mi ogromna przyjemnosc podobnie jak mej partnerce.

#27 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 16:51

Mnie naprzyklad podniecaja kobiety w kapciach , same damskie kapcie same w sobie . moze ktos sie wypowie ? :)

#28 ~Ciekawie jest w lesie~

~Ciekawie jest w lesie~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 19:58

Mnie naprzyklad podniecaja kobiety w kapciach , same damskie kapcie same w sobie . moze ktos sie wypowie ? :)

Wypowie na temat ... ? Przecież każdy człowiek jest inny i ludzie naprawdę mają wiele upodobań w tej sferze. Czasem wydawać by się mogły dziwne, ale dziwne dla niektórych, dla innych całkiem normalne. Zależnie od tego co kto lubi. 

Najważniejsze moim zdaniem to rozmowa na te i inne tematy z partnerem lub partnerką. O swoich pragnieniach i marzeniach. Nic na siłę rzec jasna. :)

#29 ~Zygmunt~

~Zygmunt~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 03:34

A co ci to wlasciwie przeszkadza? Niech sobie wacha i sie cieszy zyciem. Olej to i pozwol mu byc soba. Po tygodniu przestanie cie to tak odpychac. Wacha bo czuje twoj zapach ciala. A jak idziesz na randke wykapana, to pachniesz mydlem zapewne. Czlowiek to ssak jak kazdy inny.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 20:00

zapach każdego człowieka jest niepowtarzalny, indywidualny

#31 Kosmalaaq5

Kosmalaaq5

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 17:49

Bardzo interesujące porady ;) Dzięki wielkie, z pewnością przyda mi się to :)

#32 kaz

kaz

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 18:32

Ja się nie zgadzam z moim poprzednikiem... Mam odmienne zdanie.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 09:45

Kh hmm nnn nn instytut chyba jjvb cm ja ml nc w mmb hmm munmmj

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 09:46

Kh hmm nnn nn instyt CH gu mjhut chyba jjvb cm ja ml nc w mmb hmhm munmmj HB byhc

#35 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 13:06

Jeśli pytasz, czy można go jakoś wyleczyć, to znaczy, że nie jesteś go w ogóle warta i na tym kończę.

#36 ~Ognisty~

~Ognisty~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 15:09

też lubie noszone skarpetki dziewczyn i ich zapach mugbym je wąchać a stopy masować lizać i ssać paluszki

lubie tez zapach butuw dziewczyn mógbym je wachac podnieca mnie to bardzo to wszystko lubie 

#37 ~Ognisty~

~Ognisty~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 15:14

lubie też dziewczyny stopki w rajtuzkach tez mnie to podnieca i lubie ten zapach a jak jej nie ma to wacham jej te buty skarpetki albo rajtuzki uwielbiam to bardzo kocham to

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych