Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cafe Mama

570 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 14:16

Pozyjemy, zobaczymy. Nie lubie kiedy ktos mi mydli oczy dziecmi bo wiadomo ze jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase. Jakos wczesniej w Rozanie nie dzialalo zadne stowarzyszenie "made in Warsaw" i zadnemu niepelnosprawnemu dziecku nie stala sie krzywda.

a ja mam dzieci niepełnosprawne i stała im sie krzywda właśnie wybrłam sie do tego stoważyszenia, bo wiem , że pomagaja. Dzieci maja zajęcia i farby i kredki i zabawki i różne sprzęty do ćwiczeń rechabilitancji - przecież to kupili. Mieli dzieci prezenty na dzień dziecka, piknik, zabawy różne, zawsze coś do picia i jedzenia a to kosztuje ( słyszałam ,że 1 materac nawet 500 - 700 złoty), a tak co sie interesujesz, jak kto nie chce to nie musi dawać na stowarzyszenie a ci co dali to chcieli i rozumio o co chodzi i nic komu do tego, od takich dochodzeń jest przepis i ten KRS. Zróbcie sobie też jakieś stowarzyszenie to nie bedzie wam żal a i czasu nie bedziecie mieli na głupoty. ja tam nikomu źle nie życze ale jak komu dzieciak zachoruje to żeby wtedy dopiro nie przejżał na oczy!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 14:17

Pozyjemy, zobaczymy. Nie lubie kiedy ktos mi mydli oczy dziecmi bo wiadomo ze jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase. Jakos wczesniej w Rozanie nie dzialalo zadne stowarzyszenie "made in Warsaw" i zadnemu niepelnosprawnemu dziecku nie stala sie krzywda.

Po twoim wpisie widze ,ze Tobie stala sie krzywda.Gdyby takie stowazyszenie dzialalo wczesniej moze twoj poziom" oleju w glowie" bylby wyzszy

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 14:29

Sprawdzałem w internecie ( fakt strony jeszcze nie majo) jednak w rejestrze KRS so a powyższe informacje dotyczące rejestracji so prawdziwe i mnie przekonujo.
Za to niektórzy znów dali się zrobić w jajo! Przecież te wszystkie ploty i podejrzenia ido z "góry", by kolejni działacze się zniechęcili i wycofali. Dopóki bedziemy "tańczyć" jak nam zagrajo, nasz Różan nigdy się nie zmieni. Przecież to stowarzyszenie to nie pierwsza inicjatywa w Różanie, wielu już było co chcieli coś zrobić (rdzennych Różaniaków też). CAFE NIE DAJCIE SIĘ !!!

Rozan to bardzo specyficzne miasteczko.Przed wojno 70 % jego mieszkancow stanowili obywatele polscy narodowosci zydowskiej.Po wojnie zaczela do tego miasta naplywac ludnosc z innych regionow najczesciej z okolicznych miast i wiosek.Tak jest i obecnie wiekszosc mieszkancow miasta to ludnosc naplywowa.
W tym miescie kazda inicjatywa " rodzi sie w bulach"

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 15:18

Wyszukiwarka podmiotów w Krajowym Rejestrze Sądowym

Informacje o podmiocie
Numer KRS 0000332479
REGON 141934970
NIP 7571459793
Rejestr POZYCJA KRS W REJESTRZE STOWARZYSZEŃ
Aktualna Nazwa "STOWARZYSZENIE OPIEKUNÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH - CAFE MAMA - KLUB"
Forma Prawna STOWARZYSZENIE
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat MAKOWSKI
Gmina RÓŻAN
Miejscowość RÓŻAN
Ulica MICKIEWICZA
Nr domu 15
Nr lokalu
Kod pocztowy 06-230
Poczta RÓŻAN
Adres strony internetowy:
Adres poczty elektronicznej
Data wpisu do rejestru przedsiebiorców
Data wpisu do rejestru stowarzyszeń 2009-07-08
Data wykreślenia z rejestru przedsiebiorców
Data wykreślenia z rejestru stowarzyszeń
Data uprawomocnienia wykreślenia z KRS
Status OPP
Data przyznania statusu OPP
Nazwa organu reprezentacji ZARZĄD STOWARZYSZENIA
Sposób reprezentacji PREZES ZARZĄDU LUB WICEPREZES I SKARBNIK
Data zawieszenia działalności
Data wznowienia działalności
Informacje o upadłości
Nazwa organu wydającego akt prawny
Sygnatura aktu prawnego
Data wydania aktu prawnego
Określenie sposobu prowadzenia postępowania upadłościowego
Data zakończenia postępowania upadłościowego
Sposób zakończenia postępowania upadłościowego

Członkowie reprezentacji
Nazwisko lub Nazwa Nazwisko drugi człon Imię pierwsze Imię drugie Funkcja
ZIÓŁKOWSKI GRZEGORZ PREZES ZARZĄDU STOWARZYSZENIA
KRUSZEWSKA JOLANTA ZASTĘPCA PREZESA
ZIÓŁKOWSKA EMILIA ANNA SKARBNIK

Brak danych o likwidatorach podmiotu

Powrót do menu głównego

Wersja 2.6, stan danych na dzień: 2009-10-19

#25 ~obiektywny~

~obiektywny~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 15:43

Z Warszawy musieli uciekać , z czego ONi żyją skoro nie pracują - może z pieniędzy zbieranych po r.ożańskich sklepach żekomo na fundację

znam troche osób z Warszawy, którzy tak samo wyprowadzili się tu na działki, na stałę, sprzedali mieszkania w Warszawie i żyją z procentów. A jeśli chodzi o pracę to przecież oni pracują. On prowadził zajęcia w GOUK, a teraz ma takie same poza Różanem , no nie wiem gdzie, ale jeździ regularnie do pracy ( wiem bo jeździmy o tej samej porze). Ona pracuje na rzecz stowarzyszenia a do tego pisze do gazet (nawet chyba do świerszcza też). a teraz ty powiedz z czego żyjesz? skoro tak bardzo cie interesuje życie innych. ja na miejscu tych ludzi to bym złożył do sądu o pomówienie i na policje, żeby złapała tego kto tak oczernia. ale to już inna sprawa.

#26 agent_orange

agent_orange

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 5228 postów

Napisano 24 październik 2009 - 15:46

to juz dawno znalazlem

https://www.infoveri...4e8e769179bb13e

moje watpliwosci dotycza:

Kim jest ten caly Grzegorz Ziolkowski i skad sie wzial w Rozanie?

Jesli stowarzyszenie prowadzi tak klarowna dzialalnosc to dlaczego tak istotne zagadnienia sa niedostepne do sprawdzenia:

-dane finansowe Brak w raporcie
-analizę finansową Brak w raporcie
-analizę ryzyka Brak w raporcie
-wyznaczenie limitu kredytowego oraz scoring Brak w raporcie

I jeszcze jedno zasadnicze pytanie - Czy czlonkowie zarzadu Stowarzyszenia sa aktywni zawodowo czy tez utrzymuja sie z funduszy wplywajacych na konto Stowarzyszenia. Jesli tak to ile wynosza zarobki czlonkow czlonkow zarzadu?

I to chyba na tyle. Nie chce byc zrozumiany jako osoba ktora sie czepia ale jak na moj nos jest w tym wszystkim zbyt wiele znakow zapytania.

Co do drugiej wypowiedzi to fakt ze ktos gdzies jezdzi nie znaczy wcale ze jezdzi do pracy.

Użytkownik agent_orange edytował ten post 24 październik 2009 - 16:09

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 16:39

to juz dawno znalazlem

Jesli stowarzyszenie prowadzi tak klarowna dzialalnosc to dlaczego tak istotne zagadnienia sa niedostepne do sprawdzenia:

I Kim jest ten caly Grzegorz Ziolkowski i skad sie wzial w Rozanie?

jeszcze jedno zasadnicze pytanie - Czy czlonkowie zarzadu Stowarzyszenia sa aktywni zawodowo czy tez utrzymuja sie z funduszy wplywajacych na konto Stowarzyszenia. Jesli tak to ile wynosza zarobki czlonkow czlonkow zarzadu?

I to chyba na tyle. Nie chce byc zrozumiany jako osoba ktora sie czepia ale jak na moj nos jest w tym wszystkim zbyt wiele znakow zapytania.

Co do drugiej wypowiedzi to fakt ze ktos gdzies jezdzi nie znaczy wcale ze jezdzi do pracy.

A kim jest caly abent_orange nazywany rowniez na forum "oranzadkowym misiem" i skad sie wzial w Rozanie?

#28 agent_orange

agent_orange

Swojak

• PipPipPipPip
  • 5228 postów

Napisano 24 październik 2009 - 17:29

Nie ciebie pytam upierdliwa stara babo :) Wnuczki bawic a nie trolowac na forum...Chyba ze wnuczki odpuscily sobie taka babcie bo to w sumie obciach he he
Odpowiadajac na pytanie - urodzilem sie w Rozanie droga naturalna jak wszyscy normalni. Ciebie sadzac po twoim poziomie znalezli gdzies w burakach :)

Ja nie reprezentuje zadnego stowarzyszenia, ale moze ktos kompetentny odpowie mi na moje pytania.

Użytkownik agent_orange edytował ten post 24 październik 2009 - 17:40

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 17:37

Nie ciebie pytam upierdliwa stara babo :) Wnuczki bawic a nie trolowac na forum...Chyba ze wnuczki odpuscily sobie taka babcie bo to w sumie obciach he he

Ja nie reprezentuje zadnego stowarzyszenia, ale moze ktos kompetentny odpowie mi na moje pytania.

Ty nie reprezentujesz zadnego poziomu. a co dopiero stowazyszeniaDobrze ze wyjechales z Rozana 10 lat temu do Holandi.Siedz tam i nie wracaj baw sie dobrze a o Rozanie szybko zapomij bo Rozan juz dawno o Tobie zapomial

#30 agent_orange

agent_orange

Swojak

• PipPipPipPip
  • 5228 postów

Napisano 24 październik 2009 - 17:45

Masz troche niepelne informacje ale OK. I idiotami sie nie dyskutuje. Acha zosia....chyba nawet nie masz nie masz sie do kogo odezwac na starosc ze tak trolujesz po forach...no przyznaj sie. Stawiam na to ze jestes koszmarnie brzydka, upierdliwa i niestety samotna stara panna ktora jest tak zdeterminowana ze pisze sama do siebie na forum. Juz tu jeden taki kiedys byl ale teraz placze gdzies cichutko w kaciku i ciebie czeka to samo.
A tak na marginesie...odezwala sie ta ktora reprezentuje poziom :D poziom szamba chyba
I koniec juz tych dyskusji bo przyczepilas sie jak gowno do buta i nie bede cie juz nakrecal bo jeszcze ci cisnienie skoczy ponad norme. Nara

Użytkownik agent_orange edytował ten post 24 październik 2009 - 17:50

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 17:52

Masz troche niepelne informacje ale OK. I idiotami sie nie dyskutuje. Acha zosia....chyba nawet nie masz nie masz sie do kogo odezwac na starosc ze tak trolujesz po forach...no przyznaj sie. Stawiam na to ze jestes koszmarnie brzydka, upierdliwa i niestety samotna stara panna ktora jest tak zdeterminowana ze pisze sama do siebie na forum. Juz tu jeden taki kiedys byl ale teraz placze gdzies cichutko w kaciku i ciebie czeka to samo.
A tak na marginesie...odezwala sie ta ktora reprezentuje poziom :D poziom szamba chyba

Poziom szama to Ty juz dawno osiagnoles.Jestes zapewne bardzo przystojnym i masz wielkie rwanie w tej Holandi juz Cie co niektorzy dawno rozszyfrowali jaka masz orientacje.

#32 ~rozaniak~

~rozaniak~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 18:08

Wypier***aj stąd stara je***a w dupę ku*** na forum makowskie i nie pokazuj się tutaj więcej bo chuja wiesz o Różanie i tylko siedzisz tu i pier***isz farmazony. Albo idz dawac swojej starej pomarszczonej dupy za wino kolegom radnym na warszawskiej. I odpier*** się od agenta bo on pewnie by cię nawet oszczać nie chciał stara ku***.

#33 agent_orange

agent_orange

Swojak

• PipPipPipPip
  • 5228 postów

Napisano 24 październik 2009 - 18:12

Ale na temat plizzz :) Ja wiem ze babcia podnosi cisnienie ale to tylko nieszkodliwy maly trol z Makowa :) Ja juz ja olalem i polecam to wszystkim. Moze trol zdechnie z glodu he he.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 18:14

Wypier***aj stąd stara je***a w dupę ku*** na forum makowskie i nie pokazuj się tutaj więcej bo chuja wiesz o Różanie i tylko siedzisz tu i pier***isz farmazony. Albo idz dawac swojej starej pomarszczonej dupy za wino kolegom radnym na warszawskiej. I odpier*** się od agenta bo on pewnie by cię nawet oszczać nie chciał stara ku***.

O la la przyjaciel "oranzadkowego misia" sie odezwal.Jestescie juz razem? :D :D :D

#35 ~rozaniak~

~rozaniak~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 18:53

O la la przyjaciel "oranzadkowego misia" sie odezwal.Jestescie juz razem? :D :D :D

A ch*** ci do tego stara ku***

#36 ~zofia 1950 r~

~zofia 1950 r~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 20:35

Tak to chyba przyjaciel oranżadkowego misia sie odezwał.
ja odzywam sie dopiero w tej chwili /weszlam aby odpocząc po p[odróży/bo byłam w Warszawie u córki, szlag mnie trafia bo chyba każdemu robi sie w glowę po HOlandii /wróciła nie dawno/,oby jej sie tak nie zrobiulo jak Agentowi, kupila pomarańczowa bluzę.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 20:37

Ale na temat plizzz :) Ja wiem ze babcia podnosi cisnienie ale to tylko nieszkodliwy maly trol z Makowa :) Ja juz ja olalem i polecam to wszystkim. Moze trol zdechnie z glodu he he.

Ludzie nie zdychaja, ale psy tak. twoje slownictwo jest wyjatkowo pękne. ZA malo chyba dostałes nauczki.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 21:20

Tak to chyba przyjaciel oranżadkowego misia sie odezwał.
ja odzywam sie dopiero w tej chwili /weszlam aby odpocząc po p[odróży/bo byłam w Warszawie u córki, szlag mnie trafia bo chyba każdemu robi sie w glowę po HOlandii /wróciła nie dawno/,oby jej sie tak nie zrobiulo jak Agentowi, kupila pomarańczowa bluzę.

Agent to juz tak mial przed wyjazdem do Holandi.W Holandi moze sie w jakis sposob zrealizowac no i nie krepowac sie ze swoja orjentacja a moze nawet zalegalizuje swoj zwiazek.

#39 ~afker~

~afker~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 21:36

Proponuję niektórym zakupić słownik ortograficzny języka polskiego i dopiero później udzielać się na forum. Ciężko tak sprawdzić czy nie popełniło się błędów ort.? Przecież się do cholery jasnej podkreślają!!!! :angry: I błagam, wpisujcie jakiś nick, zarejestrujcie się, bo póki co wygląda na to, że jedna i ta sama osoba napierdziela posty prowadząc dyskusję sama ze sobą i jadąc po tym agencie ;DDDD

A teraz wiki:

Stowarzyszenie - organizacja społeczna (zrzeszenie) powoływana przez grupę osób mających wspólne cele lub zainteresowania.Cechą wspólną wszystkich tych organizacji jest działalność niezarobkowa..

#40 ~prawnik~

~prawnik~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 22:21

to juz dawno znalazlem

I jeszcze jedno zasadnicze pytanie - Czy czlonkowie zarzadu Stowarzyszenia sa aktywni zawodowo czy tez utrzymuja sie z funduszy wplywajacych na konto Stowarzyszenia. Jesli tak to ile wynosza zarobki czlonkow czlonkow zarzadu?

akurat to stowarzyszenie jest non-profit ( tzn. nie przynosi dochodów a jego członkowie w tym zarząd nie zarabiają) dane finansowe,analizy i wyznaczenie limitu w KRS odnoszą się jedynie do fundacji i działalności gospodarczej a nie do non-profit. A p. G.Z. jest ( jak każdy z 30 członków stowarzyszenia ) rodzicem dziecka niepełnosprawnego, ot i cała tajemnica! Jeśli chodzi o jazdy to już chyba Urząd Skarbowy Ci pozostał, żeby potwierdzić, że pracuje. Powodzenia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych