Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Budżet miasta na 2019

118 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 18:51

Jezdnia 5,0m to nie za szeroka jak na obwodnicę miasta

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 18:51

Kaśka K. Albo pierwsza teściowa już się urządza

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 19:07

Komisja z radnych powołana na koniec grudnia. A co z oczekującymi od lat. Czy były wcześniej jakieś listy, jakaś kolejka, czy komisja tak szybko zbadala temat. Jeśli to prawda o przydziale mieszkań, to mistrzostwo świata. Brawo, można, a jakże można.

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 19:28

Ludzie!

Zamiast tutaj wpisywać nie wiadomo do  kogo, idźcie do burmistrza pytać w oczy. Przecież musi przyjąć wyborców! a najlepiej od razu z kamerą i do tvn wysłać.

#85 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 19:28

Komisja z radnych powołana na koniec grudnia. A co z oczekującymi od lat. Czy były wcześniej jakieś listy, jakaś kolejka, czy komisja tak szybko zbadala temat. Jeśli to prawda o przydziale mieszkań, to mistrzostwo świata. Brawo, można, a jakże można.

I co radni zrobią?

#86 aleksy

aleksy

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 12 styczeń 2019 - 19:32

Nic nie zrobią, oni o wszystkim wiedzą.Dobrze radzi Gość.

#87 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 19:38

Nic nie zrobią, oni o wszystkim wiedzą.Dobrze radzi Gość.

Myślę, że to masło maślane.

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 22:16

O budżecie pisać a nie ludziom tyłek obrabiać. Wiadomo kto jęczy patologia która sie nie chce wysilać i mieszkania znaleźć. Tylko daj i daj.A 500+ na przelew puszczają a potem lamentują że biedni i trzeba im lokal dać. Tylko fora zaśmiecają. Żeby znaleźć temat trzeba te wypociny czytać.

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 22:40

Najlepiej dawać tym których stać a kupno albo na wynajem na wolnym rynku. Rozumiesz idiotyczne znaczenie słów mieszkanie komunalne. Ono nie jest dla nie robót ale i nie jest dla nadzianych.

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 22:56

I co z tego. Ludzie powinni zająć sie swoimi sprawami. A cwaniakują. Niech podpiszą sie z imienia i nazwiska jak tacy kozacy. Sprawdzę ip tych co piszą. Niektórzy sie zdziwią.

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 00:30

I co z tego. Ludzie powinni zająć sie swoimi sprawami. A cwaniakują. Niech podpiszą sie z imienia i nazwiska jak tacy kozacy. Sprawdzę ip tych co piszą. Niektórzy sie zdziwią.

Brawo Ty. Tylko napiszna forum po imieniu i nazwisku, kto z jakiego ip się "wywodzi" he he

#92 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 07:34

Im się te mieszkania(na Grabówce) po prostu należały. Tak powiedziałaby jedna Pani która w kampanii wyborczej obiecywała umiar, pracę i pokorę. Co prawda Ciak z Gadomskim tego nie obiecywali ale......... Ostrzegałem przed ponownym wyborem. Ale skoro to się im należało to ciekaw jestem ile te osoby uzyskały punktów podczas prac zespołu mieszkaniowego. Gdy byłem radnym Jankowski nie przydzielił ani jednego mieszkania bez opinii tej komisji. Jak wcześniej pisałem pokładałem nadzieję w radnym Szczuciński jednak po raz kolejny się zawiodłem. Nawet Juma przestała go interesować. Cieszę się że nie jestem już w tej radzie gdyż nie wyobrażam sobie jak w obecnej sytuacji mógłbym spojrzeć w twarz klientom którzy przychodzą do mojego sklepu.

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 08:53

Wielu Radnych jest dla kasy a nie społeczników jak Owsiak

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 14:32

Niestety kandydaci byli żałośnie słabi i dlatego ciaku wygrał

#95 aleksy

aleksy

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 13 styczeń 2019 - 14:53

Czy nie można było wystawić tych mieszkań na sprzedaż, na licytację?P. Ciak uniknął by całego bałaganu i miałby potrzebne pieniądze.

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 14:59

Niestety kandydaci byli żałośnie słabi i dlatego ciaku wygrał

Może Maków na nikogo lepszego nie zasługuje? Odkąd pamiętam to Makowem średni , ba , słabi gospodarze rządzili. Nikt w minionych czasach jakoś specjalnie naszemu miastu nie zasłużył się. A szkoda bo mogłoby być miłym i przyjaznym miejscem do życia...

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 15:03

Może Maków na nikogo lepszego nie zasługuje? Odkąd pamiętam to Makowem średni , ba , słabi gospodarze rządzili. Nikt w minionych czasach jakoś specjalnie naszemu miastu nie zasłużył się. A szkoda bo mogłoby być miłym i przyjaznym miejscem do życia...

jesli tak uważasz , to moze wystaw swoją kandydaturę . Myśle , być burmistrzem to bardzo ciężki kawałek chleba.

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 15:10

jesli tak uważasz , to moze wystaw swoją kandydaturę . Myśle , być burmistrzem to bardzo ciężki kawałek chleba.

Hmmm, gdybym miał takie ambicje no i predyspozycje to czemu nie? Jestem specjalistą w innej dziedzinie i jest mi z tym dobrze co nie zabiera mi prawa do przedstawiania opini na temat władz miasta. Każdy powinien robić to na czym się zna . Nie można powiedzieć że rządzący od lat w Makowie jakoś specjalnie na tym się znali.

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 21:40

Bardzo ciężki. Cały czas poza urzędem.

#100 ~Edek~

~Edek~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 04:46

Bardzo ciężki. Cały czas poza urzędem.

Rzekomo anonimowo w sieci to się pierdzieli głupoty, co ? :)
Ale jak to mówią, - " kozak w necie, psiutka w świecie" :-D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych