Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Brudna kampania do PE p-ko Czartoryski Arkadiusz

Czartoryski do PE. Wybory

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mieszkaniec Makowa Maz~

~Mieszkaniec Makowa Maz~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 02:07

  W Makowie Mazowieckim,  przeszukano człowieka odpowiedzialnego za materiały wyborcze kandydata PiS do Parlamentu Europejskiego pana Arkadiusza Czartoryskiego!   Przeszukania dokonano przed Kościołem, w obecności znacznej grupy mieszkańców, którzy z zaciekawieniem przyglądali się rewizji policjantów. Działaniami tymi potraktowano go, jak pospolitego przestępcę.   

  Dodać należy, że jest to lokalny społecznik, wieloletni radny Rady Miejskiej w Makowie, osoba powszechnie znana. Policjanci na polecenie b. milicjanta Andrzeja R. , obecnie pracownika Starostwa Powiatowego w Makowie (  zarządzanego przez PSL) , a prywatnie szwagra starosty, dokonali przeszukania bagażu podręcznego roweru,  którym w/w się poruszał.  Pomimo tego, że osoba ta jest znana w Makowie, to policjanci tłumaczyli, że dokonają przeszukania bagażu, bo chcą znaleźć jego dowód osobisty by potwierdzić tożsamość.

 

  Jest to bardzo brudna kampania wyborcza osoby, ściśle związanej z lokalnymi strukturami PSL.  Działania te podwarzają w sposób bezpośredni autorytet posła Czartoryskiego, który wybrał do reprezentowania swej kandydatury osobę uczciwą, godną zaufania społecznego i nieskalaną nigdy żadnymi konfliktami związanymi z przestrzeganiem prawa. 

  b. radnemu nie wręczono protokołu z kontroli bagażu podręcznego, gdzie są zawarte prawne pouczenia.

 

   Działania takie nie mogą się ostać w przestrzeni publicznej jako godne akceptacji społecznej , dlatego wzywamy stosowne organy do właściwej interwencji w tej sprawie, by ukrócić w przyszłości tego typu praktyki, gdzie służby publiczne wykorzystuje się do prywatnych rozgrywek politycznych. 

 

   Czekamy też na oficjalne stanowisko p. M. Zakrzewskiej - Komendanta Powiatowego Policji w Makowie Mazowieckim.

 

  więcej o sprawie na facebooku na stronie :  Społecznicy z Okolicy!

 



#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 06:12

Też uważam, że Państwo powinno rozdać dywaniki na wyposażenie funkcjonariuszy by przed przystąpieniem do czynności z tymiż mogli oddać pokłony Przedstawicielom Lepszej Zmiany! Stać Nas. W końcu "Im się to po prosty należy"



#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 11:35

Też uważam, że Państwo powinno rozdać dywaniki na wyposażenie funkcjonariuszy by przed przystąpieniem do czynności z tymiż mogli oddać pokłony Przedstawicielom Lepszej Zmiany! Stać Nas. W końcu "Im się to po prosty należy"

Co ma do rzeczy Twój wpis ?  



#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 12:17

A co mają do rzeczy żale pisiorstwa pozaligowego z Makowa? Liczą na to, że jak się anonimowo poskarżą i wykorzystają nazwisko posła to wszyscy na kolana padną? pan poseł pokazał co o tym myśli robiąc swego czasu generalne sprzątanie kadrowo partyjne na powiecie. Nie mają dotarcia do jego osoby to beczą na forum... Nie mieści im eis w głowach, że jak to tak nie da się wykorzystać instytucji państwowych w kampanii? Toż to Nasz folwark? Ot...co





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych