Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

80 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kris~

~kris~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 12:33

wstyd! zastrasza pracowników, mieszkańców straszy sądem, przywłaszcza sobie mienia gminy mówiąc że to jego własność, zwalnia normalnych ludzi a na ich miejsca wstawia ludzi którzy nawet do miotły się nie nadają, w dodatku jak żona nie napisze mu karteczki ( którą też ma problem przeczytać) to i wypowiedzieć się nie potrafi! Taki człowiek ma reprezentować moją miejscowość? wstyd!! Czekam kiedy i Brok nazwą "ciemnogrodem jaśnie pana"

#2 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 17:40

Z tego co mi wiadomo to Sąd Okręgowy w Ostrołęce oddalił skargę burmistrza jako niezasadną. To nie ładnie tak oszukiwać wyborców. Już nic Pan nie zrobi, bo będzie Pan tylko siedział w sądach. Po co to wszystko. Co to da temu miastu. Nic. A oświadczenie Pana też jest nieprawdziwe. No przecież każdy może wejść i zobaczyć czy wykazał Pan te dochody. No iwidać wyraźnie, że nie wykazał Pan. Jak byk stoi NIE DOTYCZY.

#3 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 08:10

Powoli wrca komuna. Na stronie Broku i na słupach wypisuje Pan Burmistrz elegię o chłopcu brokowskim. Same kłamstwa. To jest tylko wizja Burmistrza. Chce, aby tak było. Strona www.brok.pl nie jest prywatną stroną Pana Burmistrza. Po co wypisywać tam takie kłamstwa. Udekrował Pan słupy na całym Broku i myśli Pan, że już uwierzyli. Jeszcze niech ozdobi je Pan lampkami to będzie od razu świątecznie. Albo niech Pan zabiera te śmieci, bo miasto musi być czyste. A swoją drogą to sam Pan wieszał te płachty, czy zrobili to oddani pracownicy. To dobrze, że są ludzie w sądach, którzy myślą. Pozdrawiam.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 11:24

"B. Wujek nie posiada kwalifikacji do zarządzania Zespołem Placówek Oświatowych. Była dotychczas dyrektorem z powołania, a nie z konkursu." - a niech Pan mi powie, Panie Marku, czy Pani Ciskowska ma potrzebne kwalifikacje? Jakoś nie sądzę, nawet na stanowisku vice-dyrektora sobie nie radziła, bo szystkie dokumenty musiała pisać za nią "koleżanka", której teraz w podziękowaniu odebrała wszystkie nadgodziny i musi utrzymać 4 dzieci z podstawowej pensji nauczyciela.
"Przedstawicielem nauczycieli była natomiast koleżanka byłej dyrektorki." - a przyjaciółką obecnej dyrektorki jest Pańska żona, więc ten powód jest nie na miejscu. Z resztą za "panowania" Pani Wujek wszyscy nauczyciele byli jedną grupą, a teraz? Teraz tylko czekają aż to się skończy i wróci normalna atmosfera.
Cieszę się, że nie zagłosowałam na tego burmistrza i na pewno, kiedy dojdzie do referendum, zagłosuję przeciwko niemu. Nie potrzebny nam burmistrz, który tyle naobiecywał, a kompletnie nic nie zrobił. Nie potrzebny nam burmistrz, który oczernia uczciwych ludzi. Potrzebny nam burmistrz, który w końcu coś zrobi z tym piękinym, turystycznym miasteczkiem, żeby nie zostało zapomniane.
P.S. Podanie na stronie www.brok.pl nazwisk "inicjatorów referendum" też nie jest zgodne z prawem panie burmistrzu, gdyż komisja jeszcze nie została powołana, a nazwiska te zasłychnięte od swoich "kretów" nie muszą mieć pokrycia w rzeczywistości.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 13:15

Powoli wrca komuna. Na stronie Broku i na słupach wypisuje Pan Burmistrz elegię o chłopcu brokowskim. Same kłamstwa. To jest tylko wizja Burmistrza. Chce, aby tak było. Strona www.brok.pl nie jest prywatną stroną Pana Burmistrza. Po co wypisywać tam takie kłamstwa. Udekrował Pan słupy na całym Broku i myśli Pan, że już uwierzyli. Jeszcze niech ozdobi je Pan lampkami to będzie od razu świątecznie. Albo niech Pan zabiera te śmieci, bo miasto musi być czyste. A swoją drogą to sam Pan wieszał te płachty, czy zrobili to oddani pracownicy. To dobrze, że są ludzie w sądach, którzy myślą. Pozdrawiam.

Przeczytałem „Informację Burmistrza Gminy”na stronie Broku i pare rzeczy mnie dziwi.
Burmistrz napisał tam, że „zrealizowane zostały i realizowane są poniższe projekty:” i wymienia … - a może przydałaby się informacja które z nich zostały przez niego rozpoczęte, a które przez Panią Kacpurę a teraz tylko są kończone, ile z nich załatwił sam.?
Ciekawi mnie dlaczego nie ma tam ani słowa o tym, że na sali gimnastycznej w szkole zmieniono dach? Zrobiono to za pieniądze gminy? Chyba nie – to skąd były na to pieniądze? Jak z unii to warto się i tym pochwalić.
Dalej pisze, że Burmistrz spotyka się z mieszkańcami podczas spotkań na zebraniach w sołectwach, w placówkach oświatowych – może mi ktoś powiedzieć kiedy było albo będzie takie spotkanie? Ja jakoś sobie nie przypominam …

I jeszcze jedno- jeśli w oświadczeniu majątkowym nie doszło do zatajenia dochodów to czemu burmistrz napisał Wyjaśnienie do oświadczenia majątkowego za 2011 r. -jest na stronie http://bip.brok.pl/o...ynski-burmistrz

#6 ~stanlej~

~stanlej~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 22:02

Trzeba jeszcze dodać, że kwoty kredytu są prawdziwe te które podała grupa do referendum. Te, Które podał burmistrz są złe. Myślę, że inicjatorzy referendum podadzą sposób ich wyliczenia przed referendum. Kto tak dobrze liczy Panie Burmistrzu, że w dodawaniu robi błędy. Troche miałem z tym styczność. Umiem czytać budżet i jakoś nie widzę tych pieniędzy z unii. Gdzie schował Pan cztery miliony. Oj kłamczuszek, kłamczuszek. Tak nie wolno, bo nosek urośnie.

#7 ~pierwsza dama~

~pierwsza dama~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 19:32

nie jestem mieszkanką broku od dziś, lecz od urodzenia, i powiem tak i bez owijania świństwem jest wykorzystywać stronę Broku do swoich przekrętów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poza tym zamieszczone są tam informację które są jedym wielkim kłamstwem a do tego złamał prawo wypisując nazwiska osób które prawdopodobnie będą w komisji referendum,które tak na prawdę nie jest pewne. ŚWIŃSTWO! WTYD! I BRAK ODROBINY HONORU BURMISTRZU BEZ GODNOŚCI!! A i kiedy będzie to spotkanie z mieszkańcami które się przecież tak często odbywa? chętnie zadam pare pytań i proszę o odpowiedz a nie odwracanie się za przeproszeniem "tyłkiem"
ps proszę o odopwiedz z głowy a nie z kartki co żona naskrobała !!

#8 ~gość.~

~gość.~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 23:41

Jestem synem burmistrza z aplikacją adwokacką, wszystkich, którzy oczerniają mojego Tatę - po nr IP wyłowię i spotkamy się w sądzie. Referendum to możecie odłożyć ad acta, nie ma i nie będzie. Tata rządzi, a potem ja. W końcu w Broku klan Młyńskich musi odbić się echem (tu niech każdy doda sam jakim) w Urzędzie Gminy.

od kiedy syn burmistrza ma Albert na imie... ?

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 15:22

Pana Boga w to nie mieszaj. Brak ci argumentów.

#10 ~antek~

~antek~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2012 - 06:20

Nie jestem Brokowianinem ,ale sporo wiem na temat Burmistrza .Ludzie wywalcie go na bruk i pociągnijcie do odpowiedzialności karnej

#11 ~brokowianin~

~brokowianin~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2012 - 12:58

Żal tylko jak widzimy co robią u sąsiadów: droga do Kozik, droga do Turki przez las i dalej przez Turkę. Nie trzeba patrzeć na tablicę miejscowości- widać i słuchać w samochodzie gdzie zaczyna się gmina Brok. Mają piękne szkoły, a u nas w Broku w szkole nawet tynku na zewnątrz nie ma, nie mówiąc o ociepleniu. Kłóćmy się dalej- a Błotna i Stodolna nie mówiąc o Narutowicza i Pułtuskiej będą w błocie i wybojach z kamieniami czy jakimiś krzywymi płytami. Ulica Brzostowa, gdzie są przy niej cztery ośrodki turystyczne i bardzo liczne domy wypoczynkowe prywatne dalej wygląda jakby była wykonywana w 50 latach ubiegłego wieku: kawałek cienkiego asfaltu, kawałek jakiś płyt póżniej znów asfalt wykonany prywatnie przez właścicieli osrodków a dalej pył, żwir czy piach. Chodnika albo nie ma, albo jest zarośnięty trawą i niewidoczny-nie nadaje się, żeby nim iść. Miejsce, gdzie z jednej strony Bug z drugiej piękny las, aż się prosi do spacerów lub przejażdżek rowerowych. Wstyd, że inne gminy na turystykę na Mazowszu otrzymały grube miliony, a my możemy jeźdźić rowerami tylko po pięknie zrobionych przez Nadleśnictwo duktach leśnych. Dalej niech się kłócą Kryśka z Jaśkiem czy ze Staśkiem, Marek z Boguśką itp., itd., a my dalej będziemy po Broku chodzili w kaloszach.

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2012 - 13:21

Masz racje .Po tylu latach mamy wreszcie swoją przedstawicielkę w radzie powiatu i zamiast współpracować , wspierać ją ,nasze władze gminne chcą ją zniszczyć.Przecież dzięki nam ona tam jest. Całą kadencje stracą na kłótniach,a można by wiele zyskać.

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2012 - 15:51

Może ktoś napisze kim był w przeszłości ten Wasz burmistrz, naburmuszony to napewno jest i nic pozatym , ma jakąś zawodówkę czy coś tam skończonego?

#14 ~iwan~

~iwan~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2012 - 09:23

Ma skończone Technikum Meczaniczne w Ostrowi Mazowieckiej i udwodnione 15 lat pracy jako przedsiębiorca. Przy prawie sześćdziesięciu latach życia to doświadczenie trochę małe. Zatrudniał jednego pracownika przy produkcji bram i garaży. Nie wiwm czy zatrudniał go legalnie. Ale wiadomo jest, że tam pracował. Do rozwiązywania problemów gminy jest przygotowany jak nikt.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2012 - 13:23

To gratulacje i czego wy się spodziewacie. Pewnie jeszcze ten pracownik był trochę na kuroniówcce i też wtedy u pana burmistrza pracował na czarno. Trochę tak trochę tak. No tak to można sie było dorobić. Trzeba to dokładnie sprawdzić.

#16 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 21:19

bogumila jestes prostaczka to slyczac widac no i oczywiscie czuc!

#17 ~~telma~

~~telma~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2012 - 00:12

Po co ten jad i złośliwość? Może czas ostudzić emocje i rzetelnie skomentować to co się dzieje w Broku i Zespole Szkół? Wesołych Świąt Brokowianie!

#18 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 06:25

miki za to Ty jesteś inteligentna i błyskotliwa :) tym komentarzem udowodniłas że największym prostakiem na tym forum jesteś Ty...przykro mi :) szkoda że nie masz argumentów na obronę XXI wiecznego wodza absolutnego Broku tylko obrazasz p. Bogumiłę.

#19 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2012 - 09:10

To obrażanie może zaraz się zakończyć, tylko w innym miejscu. Nie wiem tylko czemu to służy. Nic to nie da miastu. O co tu tak naprawdę chodzi. Jak ktoś chwyta się takich sposobów to musi mu brakować argumentów. Napiszcie co dobrego zrobił ten burmistrz i wtedy będzie można polemizować. Co z was za ludzie? Umiecie tylko obrażać jedni drugich. Cieszycie się z tego, że udało się komuś dokopać? Otrzymacie za to pochwałę od burmistrza? A może święty spokój. Wiem, że ci co teraz tak piszą nawet na burmistrza nie głosowali. Teraz pracują na swój dobry wizerunek, bo jak się dowie........Może być źle.

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 20:29

Masz rację już wcześniej pisali o ,, zasługach''?Na razie nie wiadomo jakich........

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych