Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Boże Narodzenie 2019

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~żona~

~żona~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 15:41

Na jakim jesteście etapie przedświątecznym? Ja umyłam okna w 3 pokojach i od rana nie mogę się doprosić, żeby mąż zdjął i umył klosze spod sufitu..... :(

#2 ~Hm?~

~Hm?~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 23:30

Żeby to inni mieli tylko takie problemy...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 10:07

Wiem, ze sa większe problemy, ale ten wątek miał być o sprawach okołoświątecznych.

Jedno jest pewne - już nawet w najbiedniejszych domach matka nie ma dylematu za co urządzić święta i prezenty pod choinkę z pewnością będą bogatsze niż przed 500+. Moim zdaniem ten zasiłek powinien obowiązywać trzy razy w roku: przed wakacjami, na rozpoczęcie roku szkolnego i własnie na święta, a nie co miesiąc i byłoby mniej hałasu.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 12:36

Robię farsz na pierogi z kapusta i grzybami, a mąż gniecie ciasto :)

#5 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 13:32

Ja wróciłam z przeswiatecznych zakupów. Wydalam pół wyplaty a nie widać tego po zakupach :-)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 13:46

Może dlatego, ze połowę przekazałaś by mikołaj przyniósł....

#7 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 13:56

Może dlatego, ze połowę przekazałaś by mikołaj przyniósł....

oj tak, połowę załatwilam za mikolaja ha ha

#8 ~żona~

~żona~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 14:04

no to życzę Ci aby to były trafione prezenty i wynagrodziły się ogromną radościa obdarowanych, pozdrawiam świątecznie :)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2019 - 19:35

Czy w Makowie w niedzielę wszystkie sklepy otwarte i czy do 17 czy jakoś krócej? prosze o odp.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2019 - 21:51

Czy w Makowie w niedzielę wszystkie sklepy otwarte i czy do 17 czy jakoś krócej? prosze o odp.

Zależy które sklepy.
Markety standardowe godziny pracy mają

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 10:10

Co za dzień. Nic mi się nie chce. Nawet kawa nie dodała energii.... a nie chce brać energetyka... :(

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 11:05

Miła niespodzianka w Karniewie - Panie nauczycielki rozwoziły do domów emerytów pyszne paczki z produktami POLMLEKu.  Czy w innych gminach też? Dziękujemy :)

#13 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2019 - 00:23

Rozpoczęła się Wigilia, wszystkim zapracowanym w przedświątecznej gorączce życzę spokojnego snu, dającego wytchnienie przed najważniejszą wieczerzą rodzinną w roku, docenienia starań aby wyszło smacznie i bogatego Mikołaja :)

#14 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2019 - 01:48

Wszyscy zapracowani nie mają czasu czytać forum, Kochana! :-)
Ale ja również w chwili wytchnienia, życzę WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU WESOŁYCH ŚWIĄT.

#15 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2019 - 05:48

Jeśli wczoraj do kogoś nie przyszedł Mikołaj, niech sprawdzi dzisiaj pod choinką albo pod poduszką, bo czasem we Wigilię się nie wyrobi i do niektórych domów przychodzi dopiero dzisiaj...  Tak było u mnie :)

Radosnych świąt, niech Narodzony Jezusek błogosławi, wnosi we wszystkie serca pokój, optymizm, wyciszenie wszystkich trosk, a w migających światełkami domach i ogrodach zapanuje miłość. :wub:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych