Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biedronka

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 07:48

Nowa Biedronka otwarta a ludzie zachowują sie jak ;)))))

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 14:12

A co rzucili w promocji?

#3 ~Deficyt~

~Deficyt~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 23:58

A pierdoolnik z cenami w "przeniesionej" biedonce tak jak i w poprzedniej "nowej" na Moniuszki.
Jakiś misz masz. Towar leży na początku sklepu a cena jest w jego połowie. Nic sie nie zgadza! Pseudo kierowni/czka/k przychodzi i mówi, "ze cena się zmienila!!" - no kurfa?! - sama?!- to czemu na półkę nie wskoczyła.
Od tego są ludzie, by ceny w sklepie byly co rano zmienione. Kto pracował w markecie ten wie. Chyba ze no biedronka to stan umysłu.
Najlepiej w innym markecie ale reklamowac nie bede.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 07:30

Trzeba uważać na wszystko w sklepie, ostatnio zauważyłem towar na półce 2 opakowania , waga ta sama tylko sztuk było w jednym opakowaniu 4 ,a w drugim tylko 3 = opakowanie nie naruszone.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 08:13

Trzeba uważać na wszystko w sklepie, ostatnio zauważyłem towar na półce 2 opakowania , waga ta sama tylko sztuk było w jednym opakowaniu 4 ,a w drugim tylko 3 = opakowanie nie naruszone.

moim zdaniem najalabszy sklep to właśnie ... nie lubię . Nie chodzę . Bałagan , nieład nic znaleść nie można , przy kasie inna cenna często . No ale cóż . Prawo wyboru .

#6 ~mo~

~mo~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 18:30

biedrona-sklep dla 500+ , im tam podoba , odnajdują się tam

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 18:43

Sklep jak sklep, a ty bredzisz kolego wszystkie lokale gastronomiczne z makowa zaopatrują się w towary spożywcze i ludzie starsi oraz oczywiście rodziny z dziećmi (te twoje 500+) natomiast czytając te twoje wypociny, wniskuje że jesteś utrzymankiem i nie masz kasy by chodzić po sklepach, bo inaczej byś wiedział że bałagan w jest w każdym sklepie

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 08:04

Sklep jak sklep, a ty bredzisz kolego wszystkie lokale gastronomiczne z makowa zaopatrują się w towary spożywcze i ludzie starsi oraz oczywiście rodziny z dziećmi (te twoje 500+) natomiast czytając te twoje wypociny, wniskuje że jesteś utrzymankiem i nie masz kasy by chodzić po sklepach, bo inaczej byś wiedział że bałagan w jest w każdym sklepie

Takiego jak w biedronce to nie ma nigdzie.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 21:41

Możliwe ale takiego przemiału klijentów w żadnym makowskim sklepie też niema, a ogrom bałaganu robią klijeńci natomiast ilość pracowników nie jest w stanie jak po dzieciach wszystkiego posprzątać, towarować, piec, kasować itd ale i ja na zakupach lubie poprzewalać w koszach, poprzestawiać kartony na warzywach i byle gdzie zostawiać zakupy których już niechce a jak serek lub puszka pęknie mi na posadzce to ide dalej i mam w d... a ale wiem że to brak kultury u nas klijentów ten p....k tworz :)

#10 ~gustaw~

~gustaw~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 22:14

Klienci robią swoje wiadomo ale jak to mówią klient nasz pan, moim zdaniem przyczyną jest za mała liczba pracowników dobierana przez analityków szkolonych na wykonanie 130% możliwości,, pracownicy tyrają jak mrówki a i tak nie nadążają, odrywają się od rozkładania towaru czy sprzątania i lecą na kasę

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 22:31

Kijent nasz pan ;) dawno temu, ale każdy niech myśli co chce, klijenta robi się jak chce bo i tak wróci, żadna sieciówka tego hasła realnie nie stosuje, bardziej nasza dojna krowa:)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 04:04

przyczyną jest za mała liczba pracowników

Szukają, szukają i nie mogą znaleźć. Ale za takie kiepskie wynagrodzenie+ pracujące soboty+ niektóre niedziele+ praca po godzinie 16+ się nie dziwię, że brak rąk do pracy. Same plusy rządzą.

Ps

Co będzie obok, jaki to znowu sklep?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 04:28

Kijent nasz pan ;) dawno temu, ale każdy niech myśli co chce, klijenta robi się jak chce bo i tak wróci, żadna sieciówka tego hasła realnie nie stosuje, bardziej nasza dojna krowa:)

Ha ha dawno temu klient nasz pan? Kiedy? wtedy, gdy były puste półki a sprzedawczyni jak pani siedziała, łaskawie na lewo dała coś spod lady i piłowała paznokcie?

#14 ~UAZ~

~UAZ~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 07:14

Zgadza się, siedziały tam jak za karę tak jak dziś "panie" urzędniczki . Strach się spytać było gdzie co leży na sklepie 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 17:03

Mila zamknięta kilka dni - porządki.

po PRIM na 1 Maja ma być sklep mięsny GETMOR.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 17:57

Mila zamknięta kilka dni - porządki.
po PRIM na 1 Maja ma być sklep mięsny GETMOR.

Nie ma być sklep tylko burgerownia. Jutro otwarcie. Jak już przepowiadasz plotki to rób to rzetelnie.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 18:49

Naprawde??? zawsze wkurzała mnie tam kolejka do kasy, ludzie śpieszą do roboty na 8. a tam jedna kasa czynna i kolejka, takze nawet współczuc eksepdientkom nie potrafię utraty pracy

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 12:34

Nie ma być sklep tylko burgerownia. Jutro otwarcie. Jak już przepowiadasz plotki to rób to rzetelnie.

Jednak szyld wisi na budynku i pisze GETMOR (burgerownia)

#19 ~X~

~X~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 13:08

KLIENT 

#20 ~Ares~

~Ares~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 19:27

Sorka ale jestem realnym dyslektykiem. Mimo, że się staram unikać błędów to czasem jakiś się wkradnie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych