Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

"Bez pielęgniarek, kasjerek i osób zajmujących się oczyszczeniem miasta totalny chaos dopadłby nas w mgnieniu oka."

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 22:28

Dziękujemy wam, że jesteście!!!
noizz.pl/opinie/koronawirus-docenmy-prace-tych-ktorzy-zarabiaja-malo-a-ktorzy-narazeni-sa-na/nkn25et

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 09:57

D z i ę k u j e m y    i zdrówka im życzymy :)

#3 ~gustaw~

~gustaw~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 12:44

Ta cała sytuacja pokazuje kto tak naprawdę jest potrzebny a kto nie, wyszło że bez URZĘDNIKÓW da się żyć hahahaha a nawet życie staje się piękniejsze 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 14:45

bez URZĘDNIKÓW da się żyć

Oczywiście, kto by przypuszczał, że w kryzysie jaki nas spotkał burmistrz, starosta, radni, pracownicy tychże instytucji nie są zwykłemu Kowalskiemu do niczego przydatni i potrzebni. Boląca prawda ale prawda. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 15:47

Może zaczną trząść portkami, bo ich wartość sie dewaluuje, niech rzad pomyśli o wykasowaniu wielu stanowisk.

#6 ~Kowalskyxxx~

~Kowalskyxxx~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 17:28

A co robi nasz władca miastowy? Cisza o nim, orędzia żadnego.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 17:33

Nie ma, nie ma, bo jest zbyteczny, ludziom sie oczy dopiero otwierają

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 18:20

Może zaczną trząść portkami, bo ich wartość sie dewaluuje, niech rzad pomyśli o wykasowaniu wielu stanowisk.

Własciwie w dobie internetu w każdej rece to po co urzedy powiatowe i darme pierdzenie w stołki, wystarczy informatyk i władza wojewódzka, krajowa.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 18:34

Mam nadzieję, że po tym całym zamieszaniu dalej będzie można wiele spraw załatwić tak jak teraz - za pomocą tel. i  lub internetu. Po co wałęsać się po urzędach? 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 19:10

Mam nadzieję, że po tym całym zamieszaniu dalej będzie można wiele spraw załatwić tak jak teraz - za pomocą tel. i lub internetu. Po co wałęsać się po urzędach?

Jesteś pewien że jeszcze będzie jakieś "po"?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 19:52

Jesteś pewien że jeszcze będzie jakieś "po"?

Chociaz jestem w grupie ryzyka, mam nadzieję, że to mi sie tylko śni i najgorszego unikne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych