Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Będzie Druga Grecja?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 18:37

W zasadzie nie pytam "Czy" a "Kiedy" w kontekście obietnic Jarka :D Tego żadne PKB nie dźwignie nawet jak byśmy po 18 godzin na dobę jako Naród robili. No ale do rzeczy... Jakie macie pomysły? Jak się zabezpieczyć przed kryzysem i inflacją? Euro? No trzymam ale też nie ufam, dolary? To dla mnie przyszły śmieć. Na GPW dostaje w tyłek równo bo PZU szura po dnie. Fundusze? Metale? W obligach trzymam w RODach i ROSach ale kroplówka dla systemu. Pomysły!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 19:23

PO nie słabiej od PIS obiecuje

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 19:37

Nie martw się, gorzej bywało we wcześniejszych kadencjach, a w Grecji wcale nie jest źle.

#4 ~PSL~

~PSL~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 21:31

dobrowolny ZUS, czy 50 tyś od państwa na własny kąt. To propozycja PSL

#5 ~Mietek wake up~

~Mietek wake up~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 11:51

Dobrowolny (podatek)ZUS to bzdura powtarzana przed każdymi wyborami, od trzydziestu lat przez większość partii, ale żadna nie spełniła i nie spełni tej obietnicy, wręcz przeciwnie tu dobry przykład o feee... i złotogłowego Donalda... . ZUS to podatek, mylnie zwany ubezpieczeniem społecznym i żaden rząd nie zrezygnuje z takich wpływów...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 12:03

Dobrowolny (podatek)ZUS to bzdura powtarzana przed każdymi wyborami, od trzydziestu lat przez większość partii, ale żadna nie spełniła i nie spełni tej obietnicy, wręcz przeciwnie tu dobry przykład o feee... i złotogłowego Donalda... . ZUS to podatek, mylnie zwany ubezpieczeniem społecznym i żaden rząd nie zrezygnuje z takich wpływów...

... no i nie zapominajmy, że peselowcy byli przy korytku przez 16 lat, żadna inna partia nie może poszczycić takim wynikiem. To Kosikamasz ogłosił Polakom, że będą musieli poczekać na emeryturkę i teraz obiecuje dobrowolny ZUS, oj coś tu mocno śmierdzi.... 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 12:42

W zasadzie nie pytam "Czy" a "Kiedy" w kontekście obietnic Jarka :D Tego żadne PKB nie dźwignie nawet jak byśmy po 18 godzin na dobę jako Naród robili. No ale do rzeczy... Jakie macie pomysły? Jak się zabezpieczyć przed kryzysem i inflacją? Euro? No trzymam ale też nie ufam, dolary? To dla mnie przyszły śmieć. Na GPW dostaje w tyłek równo bo PZU szura po dnie. Fundusze? Metale? W obligach trzymam w RODach i ROSach ale kroplówka dla systemu. Pomysły!

Jak zwykle różański deb*** nieudolnie próbuje wszcząć panikę. Gorzej żałosnego trolla jeszcze nie widziałem. Chyba wysnułeś wnioski na podstawie oddziaływań odpadów radioaktywnych na twój chroniczny ból dupska :lol:   

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 16:51

Jak zwykle różański deb*** nieudolnie próbuje wszcząć panikę. Gorzej żałosnego trolla jeszcze nie widziałem. Chyba wysnułeś wnioski na podstawie oddziaływań odpadów radioaktywnych na twój chroniczny ból dupska :lol:   

Ciebie PISiorski podnóżku to nie dotyczy :D Ty sobie rękę odgryziesz by udowodnić że Partia jest cacy a Une by miały gorzej  :P Jesteś biorcą a nie dawca boś gołodupiec i te poruszone wyżej rozterki ciebie nie dotyczą. Chociaż obecne ceny w mięsnym też odczuwasz co nie? No ale cena pietruszki spadła.... :lol: Ja się tu pytam mądrzejszych! Nawet nie od ciebie bo to nie sztuka ale ode mnie jakie mają pomysły by przetrwać dobrobyt wolskiej Ojczyzny...

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 17:05

... no i nie zapominajmy, że peselowcy byli przy korytku przez 16 lat, żadna inna partia nie może poszczycić takim wynikiem. To Kosikamasz ogłosił Polakom, że będą musieli poczekać na emeryturkę i teraz obiecuje dobrowolny ZUS, oj coś tu mocno śmierdzi.... 

Wiarygodność PSL i PO w tym i okolicznym zakresie jest...zerowa. Pocieszającym jest, że nie zapowiada się by PSL tudziez PO miała jakiekolwiek nawet nikłe szanse zrealizować te deklaracje :D Natomiast licytacja jest rozpoczęta. Koniec tej licytacji jest raczej łatwy do przewidzenia .. Za komornika w licytacji robi PIS....

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 17:29

Ciebie PISiorski podnóżku to nie dotyczy :D Ty sobie rękę odgryziesz by udowodnić że Partia jest cacy a Une by miały gorzej :P Jesteś biorcą a nie dawca boś gołodupiec i te poruszone wyżej rozterki ciebie nie dotyczą. Chociaż obecne ceny w mięsnym też odczuwasz co nie? No ale cena pietruszki spadła.... :lol: Ja się tu pytam mądrzejszych! Nawet nie od ciebie bo to nie sztuka ale ode mnie jakie mają pomysły by przetrwać dobrobyt wolskiej Ojczyzny...

A ty to co za figura? "Ni pies ni wydra,coś na kształt świdra". Ty żeby udowodnić że PiS jest be to gotów jesteś ekskrementów z Wisły napić się. Jeśli zaś chodzi o twoje pytanie "co robić żeby przetrwać", to ty nie musisz nic robić, nawet hełmu niec musisz zakładać. Zakuty łeb przetrzyma wszystko. :)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 19:04

Wiarygodność PSL i PO w tym i okolicznym zakresie jest...zerowa. Pocieszającym jest, że nie zapowiada się by PSL tudziez PO miała jakiekolwiek nawet nikłe szanse zrealizować te deklaracje
Po i psl do ukarania w wyborach!!! No bo TO JUŻ BYŁO I NIE WRÓCI WIĘCEJ... :D , niech psioczą w tv a nie w sejmie. Tak myślę i zaznaczam, że nie jestem żadnym trolem z Różana.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych