Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Basieńka

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 14:01

Młodsza jesteś to piszę naTy:) szacun. tak trzymaj reszte rady na wodzy:) naucz ich obsługi tabletu.m.k. liczenia bo w komisji jest gdzie trzeba kase liczyc, a on tego nie vpotrafi:) jak na razie wielki PLUS:) 

#2 ~Kurp~

~Kurp~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 14:42

Młodsza jesteś to piszę naTy:) szacun. tak trzymaj reszte rady na wodzy:) naucz ich obsługi tabletu.m.k. liczenia bo w komisji jest gdzie trzeba kase liczyc, a on tego nie vpotrafi:) jak na razie wielki PLUS:) 

Siłą nowej rady jest właśnie to, że poszczególni radni są traktowani podmiotowo, a nie jak poprzednich kadencjach przedmiotowo. Pani Basia nie jest od tego aby trzymać na wodzy radnych, ale po to żeby tą radę reprezentować, oraz koordynować jej działania. Rada jest ciałem kolektywnym, gdzie decyzje podejmowane są na zasadzie wymiany opinii, a później wspólnego podejmowania decyzji w drodze konsensusu, a jak nie udaje się go osiągnąć to głosowania. Ale przyłączam się to opinii, że rada na plus. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 15:23

Siłą nowej rady jest właśnie to, że poszczególni radni są traktowani podmiotowo, a nie jak poprzednich kadencjach przedmiotowo. Pani Basia nie jest od tego aby trzymać na wodzy radnych, ale po to żeby tą radę reprezentować, oraz koordynować jej działania. Rada jest ciałem kolektywnym, gdzie decyzje podejmowane są na zasadzie wymiany opinii, a później wspólnego podejmowania decyzji w drodze konsensusu, a jak nie udaje się go osiągnąć to głosowania. Ale przyłączam się to opinii, że rada na plus. 

popieram twoj wpis:) gorny post byl moj:) moze zaczniemy sie podpisywac imieniem i nazwiskiem?to moja prosba tylko:)

#4 ~kadzidlak~

~kadzidlak~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 20:04

Zgadzam się z przedmówcami jestem mile zaskoczony Panią przewodniczącą, siła, spokój, opanowanie, tak trzymać

#5 ~Szwed Kurpiowski~

~Szwed Kurpiowski~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 00:24

Pani przewodnicząca mile mnie zaskakuje. Początkowo miałem wątpliwości, czy sobie poradzi z prowadzeniem sesji, ale naprawdę wychodzi jej świetnie. U wójta dużo pustosłowia i gadania na siłę byle tylko zaistnieć przed kamerą, a u Pani Przewodniczącej krótko, ale konkretnie bez zbędnych ozdobników. Brawo i oby tak dalej. 

#6 ~domowe przedszkole~

~domowe przedszkole~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 00:30

Jasiu Grzesiu Tadziu Adasiu ..... kurfa co to szkolna lawka? mentalnie darek nadal na lekcjach historii tym chlopom rosna juz wąsy a ten do nich jak do przedszkolakow

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 00:44

Pani przewodnicząca mile mnie zaskakuje. Początkowo miałem wątpliwości, czy sobie poradzi z prowadzeniem sesji, ale naprawdę wychodzi jej świetnie. U wójta dużo pustosłowia i gadania na siłę byle tylko zaistnieć przed kamerą, a u Pani Przewodniczącej krótko, ale konkretnie bez zbędnych ozdobników. Brawo i oby tak dalej. 

taka jest rola przewodniczącej na sesji, porównaj  np. w O-ce.

Poproszony do zabrania głosu - mówi,, odpowiada na pytania, można się duzo dowiedzieć -jak ktoś chce oczywiście. To samo dotyczy innych.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 17:32

Tylko ta twarz.

#9 ~Do niemiłego gościa~

~Do niemiłego gościa~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 22:57

Tylko ta twarz.

Wiesz co, krytyka przez Ciebie twarzy osoby, którą mamy na myśli  to tak jak by trabant krytykował ferrari, że wolno jeździ. Zanim ocenisz znowu innych to spójrz na swoją twarz, która delikatnie mówiąc za piękna nie jest. Trochę samokrytyki, błagam  :rolleyes:  . 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 07:22

niech zyja obroncy zwierzat:)

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 12:38

Przewodnicząca to pracowita, babka z charakterem. Lubi konkret, a nie lanie wody. Takich polityków nam trzeba. Mniej gada, a więcej robi. Oby tak dalej. 

#12 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 13:27

Przewodnicząca to pracowita, babka z charakterem. Lubi konkret, a nie lanie wody. Takich polityków nam trzeba. Mniej gada, a więcej robi. Oby tak dalej. 

nie podszywaj sie "gosc" to mój mój nick

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 16:37

nie podszywaj sie "gosc" to mój mój nick

jaka pracowita? pi***.morda brzydka i nawet wyslowic sie nie moze

#14 ~Do niemiłego gościa~

~Do niemiłego gościa~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 17:16

jaka pracowita? pi***.morda brzydka i nawet wyslowic sie nie moze

Jak zwykle fanatycy wójta pełna kultura wypowiedzi i szacunek dla drugiego człowieka.  :) . Najlepsze jest to, iż zarzucasz komuś, ze jest brzydki, a mówiąc delikatnie urodą nie grzeszysz, oraz, że nie umie się wypowiedzieć, a Twoim krótkim poście są 3 błędy ortograficzne. Klasyczne samo zaoranie. 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 17:18

Jak zwykle fanatycy wójta pełna kultura wypowiedzi i szacunek dla drugiego człowieka.  :) . Najlepsze jest to, iż zarzucasz komuś, ze jest brzydki, a mówiąc delikatnie urodą nie grzeszysz, oraz, że nie umie się wypowiedzieć, a Twoim krótkim poście są 3 błędy ortograficzne. Klasyczne samo zaoranie. 

wali mnie to.nigd nikt od was swin nie bedzie wojtem.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 17:29

mieliscie dobrego kanddata.M.GRZEG..... .nie daliscie mu szans. on by wygral a, nie jakies cos sniadachowe:)

#17 ~Kurp~

~Kurp~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 21:20

A jakie osoby masz na myśli pisząc "nikt od was" ?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 21:31

Fan-baza Darka jeśli chodzi o chamskie odzywki to spełnia swoje zadanie . Ale ortografia u nich leży.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 01:27

ale mroz

#20 ~Apel samorządowy~

~Apel samorządowy~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 13:41

Dzień dobry Państwu

Z niemałym bólem obserwujemy dyskusję na forach internetowych. Już dawno zatraciła ona walor merytorycznej wymiany zdań. Coraz częściej pojawiają się inwektywy i pomówienia. Uderzają one w nasze dobre imię, ale także w wizerunek Gminy, którą, z woli wyborców, reprezentujemy. Nie zgadzamy się z tak prowadzoną polemiką. Wspólnie zależy nam na budowaniu trwałej, gminnej wspólnoty. Potrafimy się wznieść ponad wyborcze podziały. W sposób szczególny interesuje nas cierpliwa, owocna, twórcza praca. Dobro mieszkańców i dobro społeczności lokalnej pozostaje dla nas najistotniejszym nakazem. Prosimy o uszanowanie naszych wysiłków i  naszej woli. Agresja, widoczna na forum, niczego nie wyjaśnia i nikomu nie służy. Życzymy spokojnego Roku, szczerej refleksji oraz wzajemnego szacunku.

Barbra Bączek – Przewodnicząca Rady Gminy

Dariusz Łukaszewski – wójt Gminy Kadzidło

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych