Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Awaria ekologiczna w Warszawie czy te gowno dojdzie do Makowa ?

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 05:58

Awaria w Warszawie na Wisle czy mieszkańcy Makowa mają sie czego obawiać

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 06:37

???? Znasz w ogóle swojego ojca??

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 07:15

cofnij się do szkoły podstawowej .

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 08:00

Dlaczego ?

#5 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 10:26

Ano dlatego że Orzyc wpada do Wisły a póżniej do morza a nie odwrotnie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 10:52

A ja myslalem ze do Narwi

#7 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 14:54

No do Narwi a póżniej Narew wpada do Wisły a ta do Morza Bałtyckiego.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 19:26

Goovno to sie po kraju rozlało w 2015, teraz to możemy tylko pudrować i perfumować... :D

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 19:34

Ano dlatego że Orzyc wpada do Wisły a póżniej do morza a nie odwrotnie.

Ile czasu rozkłada się gówno w morzu? Nad polskie morze pewnie szybko nie pojadę.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 21:49

Goovno to sie po kraju rozlało w 2015, teraz to możemy tylko pudrować i perfumować... :D

Witamy idiotę z Różana :D

#11 ~Joanna Z.~

~Joanna Z.~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 21:51

Chemia jest gorsza sto razy. Proszki do prania, płyny do mycia naczyń. Gówno wbrew pozorom nie jest najgorsze

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 13:09

Witamy idiotę z Różana :D

Oj Suski, Suski, tak żes o tym Czarnobylu pitolił w politycznym zacietrzewieniu, że Trumpa wystraszyłeś :D PIS jak to goofno w Wiśle zobaczył to jak muchy do tematu poleciał  :P widac w czym czują sie najlepiej...

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 17:28

Warszawa. Ministerstwo ujawnia przyczynę awarii w oczyszczalni ścieków "Czajka"

- Przyczyną rozerwania kolektora przesyłającego ścieki do oczyszczalni "Czajka" było pęknięcie rurociągu na połączeniu ze stalową rurą osłonową. Minister dodał, że "uszkodzenie połączenia mogło być przyczyną wzrostu ciśnienia, a w efekcie - wybuchu".

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 19:17

Cui bono? Ja to bym się zastanowił nad sabotażem :D Oczami wyobraźni widzę Suskiego jak pracuje nad....rurą. Niekoniecznie Jarosława... :lol:

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 20:05

Oj Suski, Suski, tak żes o tym Czarnobylu pitolił w politycznym zacietrzewieniu, że Trumpa wystraszyłeś :D PIS jak to goofno w Wiśle zobaczył to jak muchy do tematu poleciał :P widac w czym czują sie najlepiej...

A ja widzę, że ty żeby pokazać swoją miłość do PO gotów byłbyś napić się tego barszczu z Wisły. Nic się nie stało Polacy. To tylko kolektor Rabiejowi pękł o 5 nad ranem. Lubimy takie poranki.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 20:22

A ja widzę, że ty żeby pokazać swoją miłość do PO gotów byłbyś napić się tego barszczu z Wisły. Nic się nie stało Polacy. To tylko kolektor Rabiejowi pękł o 5 nad ranem. Lubimy takie poranki.

Ciągnie Cię prawda? Ciągnie do tematu jak muchę do goowna :D Trump faka pokazał to w szambie najlepiej sie pływa pisiorskim płotkom  :P Ja tam nic pić nie muszę by ścierwa pisiorskie czuć w okolicy... To jak sie Rabiej z Jarem w Sarajewie bawił to doczytaj, sprawa miedzy kochankami...

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 05:03

Ciągnie Cię prawda? Ciągnie do tematu jak muchę do goowna :D Trump faka pokazał to w szambie najlepiej sie pływa pisiorskim płotkom :P Ja tam nic pić nie muszę by ścierwa pisiorskie czuć w okolicy... To jak sie Rabiej z Jarem w Sarajewie bawił to doczytaj, sprawa miedzy kochankami...

Widzę że już wypiłeś.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 07:23

Odnalazł się program opozycji: "Płyniemy z nurtem i trzymamy się koryta".

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 09:42

Inżynier J W powiedział coś, co w kontekście ostatnich wydarzeń, brzmi przerażająco. - Oczyszczalnia jest mniej więcej dwa razy za mała na sieć, którą ma obsługiwać. Pomysł transportu pod rzeką ścieków surowych, czyli z tymi wszystkimi zanieczyszczeniami i zawiesinami, które tam pływają, był z góry skazany na niepowodzenie i awarię w przyszłości. To wszystko było przedstawiane władzom Warszawy. Nikt nas nie słuchał, bo woli się ludzi, którzy za pieniądze wydadzą każdą opinię - stwierdził bez ogródek inżynier. Jego zdaniem "będzie jeszcze gorzej". - Prawie na pewno wiele razy nieoczyszczone ścieki dostawały się do Wisły. Wszyscy o tym wiedzieli, ale nikt nie chciał podjąć odpowiednich kroków - oburzał się.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 15:48

Czy te gówno dojdzie?? a nie czujesz, bo ja od dawna ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych