Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

auto

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2019 - 22:21

witam,mam mercedesa ML 2700 i mam mały problem ,jak go odpale to pochodzi około 10-15 min i gaśnie sam ,by odpalić go ponownie musze czekać z puł godziny ,czy ktoś może wje jaka moze być przyczyna?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2019 - 23:39

witam,mam mercedesa ML 2700 i mam mały problem ,jak go odpale to pochodzi około 10-15 min i gaśnie sam ,by odpalić go ponownie musze czekać z puł godziny ,czy ktoś może wje jaka moze być przyczyna?

gratulujem zkukupu!!! z ilu spawany?

#3 ~różanita~

~różanita~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2019 - 23:41

gratulujem zkukupu!!! z ilu spawany?

#4 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2019 - 05:19

Akumulator padnięty

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2019 - 05:26

Akumulator padnięty

Ta? A odpaliło? Cud jak z Książki

#6 ~DARMOWA PORADA~

~DARMOWA PORADA~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2019 - 08:54

Jako typowy fakowski mechanik wyjaśniam. Należy zatankować za więcej niż 20 zł.  Za 40 zł powinien chodzić do 30 minut. Typowo fakowski sposób myślenia. Zastaw się o postaw się. Stać na meśka za 3tyśków, a nie stać na poradę u mechanika i tankowanie do pełna. Jak Was stać na betonowy rynek, stać na Tadka, stać na prezent pod choinkę dla Lecha, stać na utrzymanie Zbysia, to stać za płacenie za śmieci jak pod wawą, to czemu stać Was tylko na jedną oświetloną bombkę na betonowej prerii. Dziwne, że nie zamontowano w niej jeszcze f-16matu oraz lodówki dla hejnałowych małpek. Jakiś to byłby piękny prezent dla żuli  bomko-choinką;-) gasząca ogień wewnętrznej pustki pijaka na wigilię za darmo. A nie jakieś tam pierogi z barszczykiem. Od razy po tej strawie człowiek leci do do doktora. Nie toż, że zyga na czerwono, to jeszcze sika po butach na czerwono. Jakby był f-16matomat, sam był poszedł, spróbował i sprawdził, czy coś zostało.... ze mnie z typowego fakowiaka. f16 i fakówek jest pikny. Jak nie to na drugą nogę. A jak nie to skutku, może z perspektywy węża widok się poprawi. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2019 - 11:32

Jako typowy fakowski mechanik wyjaśniam. Należy zatankować za więcej niż 20 zł. Za 40 zł powinien chodzić do 30 minut. Typowo fakowski sposób myślenia. Zastaw się o postaw się. Stać na meśka za 3tyśków, a nie stać na poradę u mechanika i tankowanie do pełna. Jak Was stać na betonowy rynek, stać na Tadka, stać na prezent pod choinkę dla Lecha, stać na utrzymanie Zbysia, to stać za płacenie za śmieci jak pod wawą, to czemu stać Was tylko na jedną oświetloną bombkę na betonowej prerii. Dziwne, że nie zamontowano w niej jeszcze f-16matu oraz lodówki dla hejnałowych małpek. Jakiś to byłby piękny prezent dla żuli bomko-choinką;-) gasząca ogień wewnętrznej pustki pijaka na wigilię za darmo. A nie jakieś tam pierogi z barszczykiem. Od razy po tej strawie człowiek leci do do doktora. Nie toż, że zyga na czerwono, to jeszcze sika po butach na czerwono. Jakby był f-16matomat, sam był poszedł, spróbował i sprawdził, czy coś zostało.... ze mnie z typowego fakowiaka. f16 i fakówek jest pikny. Jak nie to na drugą nogę. A jak nie to skutku, może z perspektywy węża widok się poprawi.

Jesteś głupszy bardziej niż laniejszy.
Typowy idiota. Nie obrażając.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2019 - 12:09

Jeżeli to diesel sprawdź układ paliwowy filtr i szczelność przy pompie i wtryskach.

#9 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2019 - 19:49

Jeżeli to diesel sprawdź układ paliwowy filtr i szczelność przy pompie i wtryskach.

Dzienki kolego

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2019 - 19:53

gratulujem zkukupu!!! z ilu spawany?</p></p>

Mam go długo

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2019 - 12:20

Dzienki kolego