Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

auto komis

114 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~JAREK~

~JAREK~
  • Goście

Napisano 21 maj 2017 - 13:54

Witam serdecznie :) szukam auta po naszej całej Polsce i ciężko trafić na nie oszukane auta.Wypatrzyłem u Was takiego Pana sezamFoto na allegro

który ma w ofercie zawsze BMW

może ktoś doradzić jakie ma te samochody?bo człowiek się zadłuży żeby kupić a potem klops i same remonty.

Dziękuję z góry za pomoc

#62 ~Zet~

~Zet~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2017 - 08:33

NIE WIEDZA CZY OSZUSTWO

#63 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2017 - 10:59

Kupiłem 5lat temu auto w komisie avant i nie zawiodło mnie. Jedynie pomyłka była na alledrogo co do ilości szyb elektrycznych

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2017 - 00:47

Witam wiecie może coś o Kadu-Cars taki nick na allegro jakie sprzedaje auta ?

#65 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 15:50

auto_deutsch. ktoś ma jakieś spostrzeżenia?

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2017 - 15:03

sam sobie odpowiedziałem i mogę odpowiedzieć też wam.

Wybrałem się dzisiaj na wycieczkę do komisu który ma właśnie ogłoszenia pod nickiem auto_detusch na allegro. Komis znajduję się w miejscowości ostrów mazowiecka przy ulicy różańskiej 9. Pan podaję adres rataja 4. jest to przecznica od różańskiej. Dzień wcześniej przez tel usłyszałem od pana z komisu że auto w oryginale, nic nie malowane itp :) Poinformowałem go że mam do niego 350 km i że posiadam miernik lakieru więc ewentualne malowanie i tak wychwycę. W odpowiedzi usłyszałem że nie ma problemu mogę mierzyć bo jest 100% oryginał. Na miejscu właściciela komisu nie było tylko jakiś pracownik. Po przemierzeniu auta czujnikiem lakieru okazało się że cała prawa strona jest malowana i lekko szpachlowana a tylny prawy błotnik już dość grubo bo czujnik który ma zakres pomiaru do 1100 mikronów się wyzerował dlatego że już nie był wstanie odmierzyć grubości szpachli w tym przypadku. Będąc na miejscu próbowałem się do gościa dodzwonić ale już bezskutecznie.

Wróciłem do domu i z ciekawości zadzwoniłem z innego nr. wtedy odebrał. Udawałem że chcę dopytać o to auto jako nowy klient. Standardowa odpowiedź że 100% oryginał. Powiedziałem że byłem tam dziś i to nie prawda to usłyszałem że mam gówniany miernik lakieru :)  Zapomniałem że jeszcze że w ogłoszeniu była cena niższa o 2 tyś zł niż na miejscu i nie chodzi tu o opłaty, które mogły by być doliczone!!!Odradzam i życzę powodzenia w zakupie auta wszystkim zainteresowanym.

#67 eda

eda

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 październik 2017 - 19:30

A co możecie powiedzieć o sprzedawcy z ostrów mazowiecka który sprzedaje samochody na allegro o nicku  Jozio99? Ma komis na ulicy Lubiejewskiej? Dziękuje z góry za info.

#68 ~Handlarz~

~Handlarz~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 20:22

To pewnie tez oszust dla was kupujacych wszyscy handlarze to oszusci,jak sprzedajecie swoje prywatne samochody wszystkie pewnie sa nie malowane idealne po prostu nowki.

#69 ~Handlarz~

~Handlarz~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 20:23

To pewnie tez oszust dla was kupujacych wszyscy handlarze to oszusci,jak sprzedajecie swoje prywatne samochody wszystkie pewnie sa nie malowane idealne po prostu nowki.

#70 ~£ukasz~

~£ukasz~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2018 - 11:25

który komis w Ostrowi polecacie?

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 13:59

Dokładnie jak ktoś chce się pozbyć pieniędzy na złom to tylko tam 

Zgadzam się z tą opinią w 100% o Auto Komis AVANT Naguszewska Pierwsza przy myjni TIR. Samochód lalka, lakier i wszystko inne oryginał, ale tylko przez telefon i w ogłoszeniu. W rzeczywistości ładnie odpicowane, wyklepane, wyszpachlowane i ch...j wie co jeszcze ściemnione. Kupujący nie ma prawa mieć żadnych wymagań, bo kupuje przecież samochód używany, a nie nowy (zresztą nawet z salonu możecie kupić już nowy walony -  buhaha, uwielbiam takie teksty). Przyjazd na oględziny oznacza dla Pana handlarza, że kupujesz...jak nie kupisz to zostajesz obrażony i wyśmiany... słoma z butów zaczyna wyłazić!. "Jak nie kupujecie to po co mi dupę zawracacie?!" - nastawcie się na takie teksty jak nie kupicie. To ja się k...wa powinienem obrazić i zażądać zwrotu kosztów za przyjazd!!! NIE POLECAM!!!!

#72 ~Handlarz~

~Handlarz~
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 07:17

Nie pisz kolego ogolnie o komisie Avant bo plac jest podzielony na trzy sektory i kazdy sektor ma innego wlasciciela .Jak wydajesz opinie o kims wypadalo by znac imie i nazwisko z kim rozmawiales .A tak na marginesie po sposobie twojej wypowiedzi mozna odniesc wrazenie ze sam nie jestes za bardzo inteligentny.

#73 ~Art~

~Art~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 11:17

Proszę o informacje na temat komisu TOKAN Tomasz Nurkiewicz zarejestrowany pod adresem Lubiejewska 105 natomiast adres komisu podany Warszawska 107. Auta w opisie na otomoto nielakierowane i udokumentowany przebieg...

#74 ~Waldek~

~Waldek~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 16:47

Ja zawsze kupuję w Tokanie.

#75 ~szukam~

~szukam~
  • Goście

Napisano 08 maj 2018 - 22:29

Witam mam pytanie czy ten Pan ma dobre auta zadbane czy też szpachel...?allegro 00elvis tel 782 432 736

Mam około 250km i dlatego pytam czy warto jechać

dziękuję z góry jak ktoś pomoże

#76 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 27 maj 2018 - 16:33

komis MICAR

ul. Małkińska 83 

ok. 100 km od Warszawy

czy to dobry sprzedawca auta w miare okey???

#77 ~Popiskiwanie~

~Popiskiwanie~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 13:15

Baaaaaaaardzo nie miły typ. Na proste pytanie od razu atakuję. Widać że IQ dwucyfrowe. Ale tacy ludzie sami się zakopują we własnym gów....

#78 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 07:50

Oszust,kłamca,cwaniak i jeszcze w dodatku rudy ,co już powinno mi dać do myślenia. Oszukał mnie na akcyzie, faktycznym roczniku auta i jego stanie technicznym. Sam nie wiem jak dałem się tak omotać. Radzę mieć się na baczność będąc u rudego Bogusia ,a najlepiej omijać ten komis

#79 ~Łomżanin~

~Łomżanin~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 07:11

Avant - po prawej stronie stojąc przed komisem. Handlarz oszukaniec pisze w ogloszeniach ze full opcja, nie bita a każdy element w innym odcieniu. Po zmierzeniu czujnikiem różne wartości ale oczywiście według jego doświadczenia może tak być od 100 do 280 mikronów, przejechać można się po zapłaceniu za auto i nie ma możliwości podpinania komputera. 
Kiedy żona zrezygnowała z zakupu bo więcej kręcił niż można było znieść zostaliśmy zwyzywani i wyklinani.

#80 ~Handlarz~

~Handlarz~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 07:37

Nie pisz kolego ogolnie o komisie Avant bo plac jest podzielony na trzy sektory i kazdy sektor ma innego wlasciciela .Jak wydajesz opinie o kims wypadalo by znac imie i nazwisko z kim rozmawiales .A tak na marginesie po sposobie twojej wypowiedzi mozna odniesc wrazenie ze sam nie jestes za bardzo inteligentny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych