Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

auto komis

123 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 18:35

to prawda

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 21:47

stare ale jare

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 13:01

dokładnie

#24 ~Antoni~

~Antoni~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2014 - 20:31

Nieuczciwy komisant

Takim jest p.Tomek z komisu na Różańskiej przed wiaduktem po prawej. Jeżeli kupicie u niego samochód to przed zapłaceniem rządajcie aby było wszystko w aucie ,a nie wpadnie pan za dwa dni to p. dodam.

Nie doczekacie się ,a brakujące akcesoria dokupicie na własny koszt

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2015 - 21:32

Komis w Podborzu ekstraklasa.

#26 ~zbyszek~

~zbyszek~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2015 - 05:40

Podzielam. Już drugie auto tam kupiłem i jestem bardzo zadowolony.

#27 alcorman83

alcorman83

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 lipiec 2015 - 07:57

Z kupowaniem aut w komisach trzeba uważać. W większości są to auta z zagranicy ze skręconym przebiegiem i powypadkowe naprawiane jak najniższym kosztem.

#28 ~Lukasz~

~Lukasz~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2015 - 10:31

witam szukam opini o komisie w Podborzu Mariusz Piekarski maja sporo autek i dosc ciekawe i i nie boja sie oddawac na serwis celem sprawdzenia 

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 09:05

Nie kazde jest walone, trafiaja sie fajne egzemplarze

chyba nówki z fabryki !

#30 ~fred~

~fred~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 09:06

Panie bierz pan Niemiec płakał ze szczęścia jak sprzedawał!

#31 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 09:11

Rozmowa z mechanikiem : Cześć widzę świerzaka do korekty na belgiskich blachach, a ile to coś ma przebiegu ? A prawie 600 000 km. Ale do sprzedania będzie trzy razy mniej wystawione !

#32 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2015 - 15:16

W Ostrowi Mazowieckiej odradzam komisu na różańskiej 153 auta z duzo wiekszym przebiegiem i od pierwszego własciela tylko ze to firmowe auto i licznika kilomertow nie chca w umowie wpisac tak jak wczesniej wpisalem bo sa krecone

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2015 - 15:23

Ostrów Mazowiecka ul. Różańska 153 szczerze odradzam tego autokomisu bo tylko kilometrow narobicie darmowych zdjecia sa po przerabiane a Pan komisiarz obiecuje cuda wianki

#34 ~kemporan~

~kemporan~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2016 - 15:19

Mam auto z komisu którym jeżdżę od kilku lat - pochodzi z PawełCar w Ostrzeszowie - kawałek drogi miałem, ale po prostu znalazłem u nich samochód, który mi odpowiadał. To Alfa 159. Bez napraw w zasadzie, tylko kwestia wymiany płynów. Ja jestem zadowolony, ale auto dokładnie przed zakupem sprawdziłem. Indywidualnie również nigdy nie ma pewności idealnego stanu samochodu, prawda?

#35 ~marakers~

~marakers~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 15:11

Gdzie dokładnie jest ta miejscowość? W naszym województwie? Nigdy nie ma pewności tego, że auto będzie się dobrze sprawowało. Nawet jeśli kupicie od pierwszego właściciela, to skąd pewność, że on o nie dbał? Nie każdy jest w stanie ocenić,czy przekręcono licznik. Pozostaje po prostu testowanie tego auta.

#36 ~kaparoloan~

~kaparoloan~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 15:26

Wielkopolska. Ale miałem po drodze. Poza tym - samochód, który u nich trafiłem miał bardzo dobrą cenę, nawet nad podziw dobrą, tak więc tym bardziej mnie zdziwił fakt, że na przeglądzie nie wyszło kompletnie nic, co by wymagało naprawy. I jak dotąd auto działa jak należy.

#37 ~gargenis~

~gargenis~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 15:23

Oglądałem w tym komisie Astrę, w sumie to nawet się na nią zdecydowałem, ale ostatecznie ktoś kupiła ją zanim zgromadziłem gotówkę. Koleś z komisu bardzo rzeczowy - przygotowałem się do tego zakupu i po prostu wiedziałem jakich tekstów się spodziewać... Nie usłyszałem kiepskiej ściemy...

#38 ~kimabarek~

~kimabarek~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 14:59

Z PawełCar też kupiłem samochód - kilka dni temu. To AlfaRomeo. Wątpliwości były spore, ja mieszkam niedaleko komisu. Samochód był dokładnie sprawdzony, nie tylko przez mechanika, byliśmy również na przeglądzie. Nie wykrył on jakichkolwiek poważniejszych problemów z samochodem. Czas pokaże. Cena była dobra.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2016 - 20:49

A maja tam teraz audi a4 rocznik 2011-2013?

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2016 - 09:08

Polecam komis na ulicy małkińskiej. Kupiłem tam samochód po dobrej cenie i jestem bardzo zadowolony. Tera śmigam !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych