Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

auto komis

114 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~grzegorz~

~grzegorz~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 20:00

Witam
Czy ktoś miał kontakt z auto komisem AVANT- Nagoszewka pierwsza
Proszę o opinie

witam.trzy lata temu kupiłem tam dla córki audi A2,autko jeździ do dziś,licznik nie był kręcony-sprawdziłem w sarwisie po numerze VIN.Wtedy na placu stało jednak do wyboru około 20-25aut a teraz w ofercie jest 5-6 -no ale takie mamy czasy. pozdrawiam Grzegorz

#2 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2011 - 22:15

Witam, m-c temu kupiłem autko. Na miejscu komis robi wrazenie, ale na tym koniec tego dobrego.
Autka fajnie wyglądają na placu, po dokładnieszym obejrzenie i sprawdzeniu jasne jest że są mocno przygotowane do sprzedaży.Proponuję dokładnie zweryfikować stan dodatkowego nie standardowego wyposażenia ....

#3 ~Tadek Samochodek~

~Tadek Samochodek~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 00:23

Pierwszy raz byłem w komisie, w którym nie można wziąć auta na jazdę próbną przed zakupem :) ... bo się pobrudzi. Opis z ogłoszenia rzeczywiście ma pewne nieścisłości. Szczególnie urzekła mnie szmata wciśnięta w kanał nawiewu na szybę boczną :). Sprzedawca zapewnia, że w ASO - po zakupie - można się przekonać o doskonałym stanie pojazdu. No tak "wszystko w porządku, tylko trzeba wymienić szmatę" :D Klima oczywiście działa tylko trzeba nabić. Najbardzej mi się podobało jak Pan Komisiarz się na mnie obraził, bo nie kupiłem auta.

#4 ~czarny~

~czarny~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 17:45

WITAM

Kupiłem jakiś czas temu w tym komisie auto i byłem bardzo zadowolony. Plac jeden z ładniejszych jaki widziałem naprawdę robi wrażenie.Auta bardzo dobrze utrzymane i sprzedawca nie robił problemów z jazdą próbną , byliśmy na stacji diagnostycznej i podłączaliśmy pod komputer. Jeżeli o mnie chodzi to jestem w 100% zadowolony.Polecam

#5 ~krzysztof~

~krzysztof~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 13:42

Witam.Ja kupiłem we wrześniu 2013 r ,już trzecie auto z auto-handlu ,,Avant'' Pana Adama B. z dwuch poprzednich jesteśmy zadowoleni,bo są to auta rodzinne,trzeci na razie także nie zawodzi ,tak więc polecam. Krzysztof z W-wy.

#6 ~krzysztof~

~krzysztof~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 13:51

p.s przepraszam za dwuch-ó,jakoś mi się żle wcis..

#7 ~SŁAWEK~

~SŁAWEK~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 10:57

Witam. W pażdzierniku 2013r. kupiłem w sektorzea A samochód marki AUDI przyjechałem ze swoim mechanikiem i miernikiem do lakieru.Sprzedawca nie robił żadnego problemu by podpiąć kompa i zmierzyć autko. Szukałem auta 3 miesiące jeżdziłem prawie po całej Polsce i naoglądałem sie naprawdę wielę "pięknych" samochodów więc mogę coś powiedzieć. JA ZE SWOIEJ STRONY POLECAM TEN PLAC I SAMOCHODY KTÓRE TAM STOIĄ. SŁAWEK

#8 ~Antoni~

~Antoni~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2013 - 18:08

A ja w komisie nigdy nie kupie ,każde jest walone -jedno lepiej drugie gorzej podpicowane

#9 ~krzyśek~

~krzyśek~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 17:54

pierwszy raz kupowałem samochód z komisu bez sprawdzania " na słowo" wczoraj sprawdziłem auto w aso SZEWCZYK warszawa i kilometry oraz blacha jest naprawdę ok. Miło mi że tak wyszło i napewno tam wrócę . Pozdrawiam 

#10 ~ZDZIWIONY~

~ZDZIWIONY~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 17:59

Nieuczciwy sprzedawca samochód z 2007 roku sprzedaje jako 2008 deklarowany rzebieg 108 000 km w książce i na nalepkach wynosił 186 000 km, alufelg deklarowanych w ogłoszeniu nie było tylko dekle. 

"Komisant" to człowiek który nie udzi zaufania stara się zrobić wrażenie, profesjonalisty jednak całość podszyta jest chamstwem i drobnomieszczaństwem.

1. Nie chce brudzić auta żeby przeprowadzić jazdę próbną. Pan wyznaje zasadę że najpierw umawiamy się co do ceny a pożniej tylko jazda jak już będzie zaliczka.

2. Pomimo, że został złapany na potrójnym kłamstwie twierdzi, że mądrzy kupują a głupi nie kupują i że samochód kupuje się po stanie i wyglądzie a nie po roczniku!!!!!!!

Jednym słowem oszust i kanciarz, nie polecam bo sam się wygadał, że w innych autach też roczniki się nie zgadzają. ZGROZA

jak się przyjeżdża całą familią czyli DZIADEK,BABCIA ŻONKA DWOJE DZIECI I CIOCIA A I JESZCZE PÓŁ ROCZNE DZIECKO I WSZYSCY CHCĄ SIE PAKOWAĆ I JEŻDZIĆ TO NIE MA SIĘ CO DZIWIĆ ŻE JAZDY PRÓBNEJ NIE BĘDZIE. ŻENADA

BIZNESMEN SIE OBRAZIŁ I NAPISAŁ KONKRETNEJ FIRMIE NEGATYWA

#11 ~Zbyszek z Krakowa~

~Zbyszek z Krakowa~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 08:24

Witam.Kupiłem ostatnio Forda Galaxy .Pan Adam B. za wiele nie mówi,nie zachwala ,ale i po co jaki towar każdy widzi.Przejechałem już tym autem około 15 tys.km -jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam

#12 ~Zbyszek z Krakowa~

~Zbyszek z Krakowa~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 08:27

A ja w komisie nigdy nie kupie ,każde jest walone -jedno lepiej drugie gorzej podpicowane

Walony to byłeś czymś ciężkim w głowę.

#13 ~igor~

~igor~
  • Goście

Napisano 02 październik 2014 - 14:09

se pogadaliscie

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 20:29

To se pogadamy

#15 ~Gość~