Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Austriacki biznesmen Gerald Birgfellner: Prezes PiS Jarosław Kaczyński nakłonił mnie do wręczenia księdzu 50 tys. zł w kopercie

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Adwokat z LPR~

~Adwokat z LPR~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 09:28

Można Kaczyńskiego lubić / lub też nie lubić. Ja nie przepadam za tym panem, ale w takie pierdoły to nie wierzę.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 21:33

Można Kaczyńskiego lubić / lub też nie lubić. Ja nie przepadam za tym panem, ale w takie pierdoły to nie wierzę.

Rozliczenia wewnętrzne? Frakcje w fundacji czy czym tam Srebrna jest? Okazja do wyjęcia kilku zaskórniaków? Gdzie zawieruszył się odbiorca? Jaki ma status? Dużo pytań a odpowiedź jedna... "Bo za PO... Jarosław jest skromny, biedny, niechlujny, idea, patriotyzm, cele wyższe..." Nie kupuje tego! Nie w tym opakowaniu! :D Dla mnie Dojna Zmiana to to samo co Po a nawet bardziej... Jeżeli PO było agenturą Berlina to PIS jest agenturą Tel- Awiwu, Waszyngtonu albo Ułan Bator! Ciemnota nad ciemnotę! deb*** deb***a pogania i zwie się menadżer... Nawet Konia wykończą- patrz Janów Podlaski.... Zagłodzą Nas po tym jak wszystko ze skarbca wydadzą..jak w 1772...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych