Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Arhelan

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 16:46

Jak tam był ktoś na otwarcju? Jak wrażenia?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 18:38

Nie wiem czy dam radę zasnąć . Kurczę - kolejny taki sam sklep .

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 20:01

A myślałem że jakiś fajny nawoczesny lub tani

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 07:47

Konkurencja dla Lewiatana

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 11:46

Konkurencja dla Lewiatana

Żadna. Lewiatan otwarty w niedziele j święta ma przewagę. I niższe ceny od poniedziałku do niedzieli niż ten "polski sklep" z nazwą ch*** wie skąd.

#6 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 16:39

Konkurencja dla lewiatana wielka....brudny i zaniedbany sklep ceny wcale nie takie niskie i ciasno .Nie ma z czym startowac...a jaki bedzie ten sklep jeszcze sie przekonamy... :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 16:44

W Lewiatanie nie jest aż tak tanio, a wybór asortymentu bardzo mizerny, bardzo! Ciekawe czy teraz Komorowski w niedzielę będzie otwierał o 11 może jeszcze wcześniej, bo teraz to od 15, a jak ludziki z kościołka wracają to tylko klameczki całują i pa!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 19:20

Czas pokaże ale na pewno na dobre wyjdzie bo asortymentu więcej

#9 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 01:17

W Lewiatanie nie jest aż tak tanio, a wybór asortymentu bardzo mizerny, bardzo! Ciekawe czy teraz Komorowski w niedzielę będzie otwierał o 11 może jeszcze wcześniej, bo teraz to od 15, a jak ludziki z kościołka wracają to tylko klameczki całują i pa!!!

w Lewiatanie byłem tylko raz tam są takie spojrzenia właścicieli że każdy klient to potencjalny złodziej do dupy z taką obsluga

#10 ~UAZ~

~UAZ~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 07:17

Właściciel na mnie się wydarł  bo poprosiłem żeby pani obsługująca zdarła folię z wędliny przed krojeniem, darł się że sanepid na to nie pozwala  :lol:

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 07:24

w Lewiatanie byłem tylko raz tam są takie spojrzenia właścicieli że każdy klient to potencjalny złodziej do dupy z taką obsluga

tak tu masz racje

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 09:01

czy ważenie wędliny z papierem jest prawnie dopuszczone czy oszukiwanie klienta , papier jest w cenie wędliny, czy tak powinno być w wiekszości sklepów tak wazą

#13 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 20:41

Nowy sklep nie stanowi żadnej konkurencji dla innych, asortyment taki sam, ceny jeszcze wyższe niż gdzie indziej.Twierdzą że to polski sklep z niemiecką nazwą.Zamkną po roku.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 06:14

Nowy sklep nie stanowi żadnej konkurencji dla innych, asortyment taki sam, ceny jeszcze wyższe niż gdzie indziej.

10 000 zł czynszu trzeba z czegoś opłacić.

Zamkną po roku.

Albo wcześniej.

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 12:32

Nowy sklep nie stanowi żadnej konkurencji dla innych, asortyment taki sam, ceny jeszcze wyższe niż gdzie indziej.Twierdzą że to polski sklep z niemiecką nazwą.Zamkną po roku.

sklep polski tak jak napisane a nazwa tez polska moze poszukac genezy tej nazy a pozniej sie wypowiadac.... jesli sie nie wie do konca . Ceny produktow tak jak wszedzie jedne wyzsze inne nizsze ,nie ma co sie czepiac w Biedronce tez wcale nie jest tanio jedynie jak sa okreslone promocje nie wspomne juz o lewiatanie i stokrotce tam ceny sa zabojcze. Prim tez nie nalzey do tanich do tego obsluga kosmos :) Lidl sklep czysty zadbany ale nie wszystko tez mozna kupic trzeba szukac w innych sklepach 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 18:26

Zamkną, tym bardziej że się szczycą iż są partnerem Jagielloni Białystok !!! Moja noga tam nie wstąpi!!! Qrde, Jagiellonia!!! Tylko Legia!!!

#17 ~Gośc~

~Gośc~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 20:26

Sklep bardzo fajny miła obsługa świeże wędliny i mięso i przede wszystkim blisko domu wkońcu coś otworzyli oprócz lewiatana w rynku.

#18 ~Fabian~

~Fabian~
  • Goście

Napisano wczoraj, 06:53

Byłem tam raz i więcej moja noga tam nie wstąpi.
OBSŁUGA na poziomie Tesco ktore sie zamknęło. Wiecznie tylko ćmią faje za zapleczem.
CENY na poziomie trzech sklepow razem wzietych
PARKING a w zasadzie brak parkingu, totalna porazka dla "marketu"
CZYSTOŚĆ pozostawia wiele do życzenia
PROMOCJE biorą chyba z kosmosu
(Mleko przed promocją kosztowalo 3.59 po promocji 2.59, gdzie w Biedronce czy lidlu to cena standard)
KIEROWNIK sklepu mało ogarnięty

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych