Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ale drożyzna!

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~makowianin~

~makowianin~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 04:19

SZOK jak ceny wystrzeliły. Wczoraj w Biedronce tak naprawdę nic nie kupując wydałem ok 50 zł w Lidlu za 6 produktów 42 zł. To tylko trochę jedzenia na sobotę i niedzielę. Dokąd zmierzasz Polsko, dokąd?

#2 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 07:23

Ale za to mamy 500+ i trzynaste emerytury. Głosujmy dalej na PIS. Będzie jeszcze drożej, ale może dadzą nam 1000+ oraz czternaste a może i piętnaste emerytury. Będzie cudownie.

#3 ~Malwina~

~Malwina~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 08:29

Przecież 500+ bierze się z nikąd... Ludzie zostali oslepieni tymi "plusami"

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 08:46

Ale za to mamy 500+ i trzynaste emerytury. Głosujmy dalej na PIS. Będzie jeszcze drożej, ale może dadzą nam 1000+ oraz czternaste a może i piętnaste emerytury. Będzie cudownie.

#5 ~Czak~

~Czak~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 08:59

Opentani TVP PiS - dostają tylko informację jak w kraju jest dobrze dzięki nim . U E jest ble - ale rolnicy brali ile mogli . Nie tylko rolnicy , ale ta grupa - nie wiem czemu popiera PiS . Dziś praworządność w Polsce jest pod wielkim znakiem zapytania, mydlenie oczu za pomocą dodatkowych emerytur, 500 plus !
Ceny w sklepach rosną jak głupie , podatki tez. A Prezydent mówi - jak płaca minimalna rośnie to cenny rosną. Zatem niedługo będzie bieda ! Na nic nikogo nie będzie stać ! A to co wkurza mnie bardziej - to mus płacenia abonamentu za tv . Nie oglądam , bo niestety poziom jest mizerny. Tylko chwała PiS !ludzie obudźcie się zanim będzie za późno !!!! Kampania prezydenta ni stop za darmo , bo nie podaje terminu wyborów Prezydenckich i jedzi i robi kampanię za Nasze pieniądze . Po ogłoszeniu tego terminu , będzie już kampania ! Zatem wykorzystuje to do nie uczciwej walki .
Ustawy przepychane w nocy , w 10 godzin . Ludzie to jest kpina .
W Czechach jedna stacja tv zrobiła badanie , czemu rząd Orbana ma takie poparcie . Ludzie na wsi uważali ze zetelne informacje przekazuje tylko tv publiczna , w której nie było informacji o strajkach , problemach , tylko to co w naszej TVP PiS - cudnie , ładnie .

#6 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 09:39

Opentani TVP PiS - dostają tylko informację jak w kraju jest dobrze dzięki nim . U E jest ble - ale rolnicy brali ile mogli . Nie tylko rolnicy , ale ta grupa - nie wiem czemu popiera PiS . Dziś praworządność w Polsce jest pod wielkim znakiem zapytania, mydlenie oczu za pomocą dodatkowych emerytur, 500 plus !
Ceny w sklepach rosną jak głupie , podatki tez. A Prezydent mówi - jak płaca minimalna rośnie to cenny rosną. Zatem niedługo będzie bieda ! Na nic nikogo nie będzie stać ! A to co wkurza mnie bardziej - to mus płacenia abonamentu za tv . Nie oglądam , bo niestety poziom jest mizerny. Tylko chwała PiS !ludzie obudźcie się zanim będzie za późno !!!! Kampania prezydenta ni stop za darmo , bo nie podaje terminu wyborów Prezydenckich i jedzi i robi kampanię za Nasze pieniądze . Po ogłoszeniu tego terminu , będzie już kampania ! Zatem wykorzystuje to do nie uczciwej walki .
Ustawy przepychane w nocy , w 10 godzin . Ludzie to jest kpina .
W Czechach jedna stacja tv zrobiła badanie , czemu rząd Orbana ma takie poparcie . Ludzie na wsi uważali ze zetelne informacje przekazuje tylko tv publiczna , w której nie było informacji o strajkach , problemach , tylko to co w naszej TVP PiS - cudnie , ładnie .

za rzadow platformy wszystko bylo za darmo

#7 ~Malwina~

~Malwina~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 09:40

Niedlugo ten kraj będzie, tylko dla bogaczy... Teraźniejszych. Bo bogacze, niedługo będą przeciętnymi Polakami i też będą liczyć grosz do grosza... Niestety, marnie się dzieje. Ci, którzy rezygnowali z pracy na rzecz "plusów", może w końcu dojdzie do was, że nawet mając 5 dzieci, nie będzie was stać, na najpotrzebniejsze rzeczy dla dziecka, a co mówić o potrzebach własnych..? Praca okaże się zbawieniem,ale czy nie za późno? Niech żyje PiS!

#8 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 11:06

Niedlugo ten kraj będzie, tylko dla bogaczy... Teraźniejszych. Bo bogacze, niedługo będą przeciętnymi Polakami i też będą liczyć grosz do grosza... Niestety, marnie się dzieje. Ci, którzy rezygnowali z pracy na rzecz "plusów", może w końcu dojdzie do was, że nawet mając 5 dzieci, nie będzie was stać, na najpotrzebniejsze rzeczy dla dziecka, a co mówić o potrzebach własnych..? Praca okaże się zbawieniem,ale czy nie za późno? Niech żyje PiS!

co to znaczy kobieca mądrość i zrozumienie tego świata

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 12:13

Swoją drogą, czy za innych rządów ceny by były stałe...pomyślcie.

#10 ~Malwina~

~Malwina~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 12:39

Z pewnością nie,ale czy tak diametralnie poszły by w górę?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 19:13

za rzadow platformy wszystko bylo za darmo

nie było , ale teraz to matrix .

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 22:02

SZOK jak ceny wystrzeliły. Wczoraj w Biedronce tak naprawdę nic nie kupując wydałem ok 50 zł w Lidlu za 6 produktów 42 zł. To tylko trochę jedzenia na sobotę i niedzielę. Dokąd zmierzasz Polsko, dokąd?

wpis godzina 4;19 to ty wieśniaku idziesz byki doić i piszesz makowianin ha-haha i tak wszyscy wiedzą, że jesteś głupim Sławkiem z Różana

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 22:07

wpis godzina 4;19 to ty wieśniaku idziesz byki doić i piszesz makowianin ha-haha i tak wszyscy wiedzą, że jesteś głupim Sławkiem z Różana

Ale argument| no bo w Makowie starsi ludzie nie znają bezsenności

#14 ~Malwins~

~Malwins~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 22:43

A czemu ma służyć, ten pełen nienawiści komentarz? Każdy chodzi sobie spać, kiedy chce. A nawet gdyby, musiał krowy doić to co? A w Makowie to mało gospodarstw? I wokół same pola... Ja, jak będę chciała, to i o 2 w nocy i o 3 mogę napisać komentarz, i nic nikomu do tego. Do czego to doszło, żeby jeszcze z godzin rozliczać , kiedy to można, a kiedy nie można udzielać się w internecie.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 23:03

A czemu ma służyć, ten pełen nienawiści komentarz? Każdy chodzi sobie spać, kiedy chce. A nawet gdyby, musiał krowy doić to co? A w Makowie to mało gospodarstw? I wokół same pola... Ja, jak będę chciała, to i o 2 w nocy i o 3 mogę napisać komentarz, i nic nikomu do tego. Do czego to doszło, żeby jeszcze z godzin rozliczać , kiedy to można, a kiedy nie można udzielać się w internecie.

Dziękuję. Sprawiłaś, że się szczerze uśmiechnęłam przed snem. Dobrej nocy :)

#16 ~makowianin~

~makowianin~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 04:49

To masz jeszcze jeden!!! Wiesz, niektórzy muszą pracować także w niedzielę!!! Mi ten cały pis nie daje nawet grosza. Ja wiem jak ktoś za free od Państwa dostaje kasę to może sobie pozwolić na bezrobocie, ja nie.

Nawet jak bym mieszkał na wsi i doił krowy? to też praca, która daje jakiś dochód. 

PS

Mleczko, serki, jogurciki to by chciało się #&@%$#&% !!!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 06:50

To masz jeszcze jeden!!! Wiesz, niektórzy muszą pracować także w niedzielę!!! Mi ten cały pis nie daje nawet grosza. Ja wiem jak ktoś za free od Państwa dostaje kasę to może sobie pozwolić na bezrobocie, ja nie.
Nawet jak bym mieszkał na wsi i doił krowy? to też praca, która daje jakiś dochód. Jak mają dać emeryturę , tym co nie pracowali ! No nie , chyba coś tu nie gra !
PS
Mleczko, serki, jogurciki to by chciało się #&@%$#&% !!!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 06:58

Chcą dać emerytury , tym co nie pracowali !! No chyba to kpina !!!!! Moja znajoma , całe życie ploty , nie wie co to praca , a teraz mówi jaki PiS dobry bo da jej emeryturę ! No nie , to ja musze pracować , tzn chyba nie , bo jak dadzą . To po co . Tylko co z Polską . Nas nie stać na takie rozdawnictwo .

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 07:21

Niszczenie polskiego handlu...

Niemiecka grupa Schwarz (naleza do niej Lidl i Kaufland)uzyskala preferencyjne kredyty na kwote 900 mln dolarow na rozwoj sieci sklepow w Polsce oraz innych krajach Europy srodkowej i wschodniej.Pieniadze pozyczyl bank swiatowy i EBOiR ,ktorych glownym celem jest wyrownywanie nierownosci w bogactwie roznych panstw.Wedlug Solidarnosci i wielu polskich organizacji zrzeszajacy drobny polski handel,byla to forma nielegalnej w UE pomocy publicznej.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 08:42

poziom wody na Orzycu , wyższy niż Twój iloraz inteligencji  .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych