Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

A w Makowie to nie ma żałoby po Premierze Janie Olszewskim

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 16:21

A dlaczego to nowa Pani dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Makowie Mazowieckim wraz z władzami nie wywiesili jeszcze flag państwowych z żałobą na budynkach w naszym mieście. Wstydu nie macie, rządzący tym miastem..........

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 16:31

Rządzący miastem dawno wyzbyli się takiego uczucia jakim jest wstyd.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 16:32

A dlaczego to nowa Pani dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Makowie Mazowieckim wraz z władzami nie wywiesili jeszcze flag państwowych z żałobą na budynkach w naszym mieście. Wstydu nie macie, rządzący tym miastem..........

U nas w Różanie Flagi narodowe zatknięte na Gminie z kirem w tle łopoczą od samego rana . To się chwali ...

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 16:44

Bo szykuje wiec na Rynku... A wróć to nie po Panu Premierze Olszewskim, to nie ta bajka. To Freie Stadt Mackein.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 20:24

U nas w Różanie Flagi narodowe zatknięte na Gminie z kirem w tle łopoczą od samego rana . To się chwali ...

O zmarłym dobrze albo w ogóle ale.... to co się teraz dzieje to próba kreowania nowych bohaterów, nowego mitu założycielskiego i przewartościowywania historii wbrew faktom... Przy pomocy Państwa...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 21:18

Jak nie było żałoby jak była. W Curie odwolali chujinke

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 22:06

Jak nie było żałoby jak była. W Curie odwolali chujinke

Bo za mała! Powinni płaczki wystawić i rozdrapywać twarze!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 09:27

Maków zawsze stawia się okoniem, do Polskiej Prawicy...

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 10:07

O zmarłym dobrze albo w ogóle ale.... to co się teraz dzieje to próba kreowania nowych bohaterów, nowego mitu założycielskiego i przewartościowywania historii wbrew faktom... Przy pomocy Państwa...

Trawestując Jacqeus’a Chiraca- straciłeś okazję by siedzieć cicho...

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 10:49

To się chwali. Piotruś górą.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 16:35

Trawestując Jacqeus’a Chiraca- straciłeś okazję by siedzieć cicho...

Sarkoziego pseudointeligencie

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 19:38

Sarkoziego pseudointeligencie

Myślę że jesteś w błędzie, ba jestem tego pewny. Były to słowa wypowiedziane pod adresem Polski gdy ta poparła wojnę w Iraku, inteligencie pełną gębą. Mniejsza o to , premier Olszewski to Wielki Polak, Wielki Patriota!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 21:50

Myślę że jesteś w błędzie, ba jestem tego pewny. Były to słowa wypowiedziane pod adresem Polski gdy ta poparła wojnę w Iraku, inteligencie pełną gębą. Mniejsza o to , premier Olszewski to Wielki Polak, Wielki Patriota!

Odszczekuje! Jednak Chirac! Co do Olszewskiego miał chwile wielkości i odwagi....za PRL. W 1992 dał zie zrobić Antkowi ale został wykreowany na symbol głównie dzięki "Nocnej Zmianie" Kurskiego czyli programowym "dokumencie" określonej opcji. Pamiętasz żałobę narodowa po śmierci Oleksego? bo ja nie? Wiec mniemam bo sądzę, że ta pompa ma przykryć tudzież żałobę po Adamowiczu. No już taki jestem.... wszędzie spiski widzę...

#14 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 08:37

Rządzący miastem dawno wyzbyli się takiego uczucia jakim jest wstyd.

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 08:39

W makowie rządzą gadomski ciak Kołodziejski i winiarek -dobry układ aby zamknąć wszystkim usta

#16 ~Czy jakoś tak~

~Czy jakoś tak~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 08:45

Odszczekuje! Jednak Chirac! Co do Olszewskiego miał chwile wielkości i odwagi....za PRL. W 1992 dał zie zrobić Antkowi ale został wykreowany na symbol głównie dzięki "Nocnej Zmianie" Kurskiego czyli programowym "dokumencie" określonej opcji. Pamiętasz żałobę narodowa po śmierci Oleksego? bo ja nie? Wiec mniemam bo sądzę, że ta pompa ma przykryć tudzież żałobę po Adamowiczu. No już taki jestem.... wszędzie spiski widzę...

A może po Oleksym w Moskwie była żałoba?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 12:32

Nie wiem o jaki spisek może Tobie chodzić ale sugerować że chodzi o przykrycie żałoby po Adamowiczu to już nawet nie przesada a, nie chcę Cię obrażać, aberracja! A kimże był Adamowicz w porównaniu do premiera Olszewskiego!!!? Wybacz , ale nie sądziłem że zaślepienie i nienawiść może posunąć się tak daleko! A o sekretarzu Oleksym w kontekście premiera Olszewskiego dyskutować byłoby niestosowne, wręcz obraźliwe dla Pana Olszewskigo.
!

#18 ~Mercedes Pan~

~Mercedes Pan~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 16:22

Po NAS nie będzie żałoby narodowej, możecie być tego pewni. Więc zamknijcie już dupy

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 16:32

Teraz dają mu medale a jak żył to w du*** go mieli

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 16:33

Po NAS nie będzie żałoby narodowej, możecie być tego pewni. Więc zamknijcie już dupy

Popraw słownictwo wulgarny chłopcze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych