Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kasia26~

~Kasia26~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2011 - 08:56

Metr za około 5 tys? To po co ludzi wprowadzają w błąd i na jednym z portali ogłoszeniowych wystawili mieszkania już do sprzedaży za 3600 zł...? Nie ma to jak chwyt marketingowy.

#2 ~ewa67~

~ewa67~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2011 - 19:49

No niestety jest to fakt, mieszkania są w cenie ok 5 tyś, za metr, a cena podana na jednym z portali to cena za metr mieszkania w stanie surowym.Prawdopodobnie zainteresowanie mieszkaniami jest duże, ale cena powalająca....No cóż przecież Wyszków to już prawie wielka metropolia, niczym Warszawa :(

#3 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2012 - 13:49

Wszystkim, którzy zamierzają kupić mieszkanie od tej Pani, radzę wszystko zapisać w akcie notarialnym. Po zakończeniu inwestycji okazuje się, że piękne słowa, były tylko słowami i mieszkańcy muszą sobie sami ze wszystkim radzić. Jeśli chodzi o kwestię zarządzania budynkiem po jego oddaniu, to samo. Proponuję tez w akcie notarialnym zapisać dokładny proces odbioru, usterki + gwarancje i niech się Pani Ala pod tym podpisze. Jeśli nie potem są niezłe jazdy, nikomu nie życzę.

#4 ~klient Aliny Ciubak~

~klient Aliny Ciubak~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 13:22

Ludzie kochani, nie kupujcie nic od tej oszustki, Aliny Ciubak. Zobaczcie sobie jak jej "wyszły" poprzednie inwestycje (wtedy jej firma nazywała się "Zakątek", ale ze względu na sprawy sądowe i ciągnący się smród, widać założyła nową). Będziecie płakać. Poprzednie budynky nie spełniały żadnych wymogów (łapówki załatwiły problem odpowiednich podpisów), a lokatorzy do dziś się bujają z Aliną Ciubak i jej oszustwami.

#5 ~oszukany~

~oszukany~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 17:26

Proponuje obejrzeć poprzednią inwestycje, niech każdy wyciągnie wnioski sam.......

#6 ~elf80~

~elf80~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 21:38

Popieram... dotychczasowe inwestycje p. Aliny, to katastrofa... nie będę pisała gdzie te nowe - nadające się do remontu cuda można podziwiać, ale zainteresowanym radzę dogłębnie zbadać temat "Zakątka". Dramat dla ludzi, którzy muszą spłacać pół życia kredyt za taką fuszerę. Wstyd...#7 ~oszukanalokatorka~

~oszukanalokatorka~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 14:07

Najemny też mają problem... kaucja wcale nie jest zwrotna,oszukuje na rachunkach,nie odbiera telefonów...

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych